Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaGyvenimo ritmu

"Veiklios Erdvės" atvers kelius jaunimui

23/09/2013

Taip pat skaitykite

Mėlynasis pirmadienis - prasčiausia metų diena? Keliauninkas travel - kaip hobis virto mėgiamu darbu „Mes visi detektyvus įsivaizduojame taip...“ Vaikai dingsta, valdžiai „dzin“?

Viena aktualiausių šiandienos  problemų, be abejo, yra jaunimo nedarbas ir sunkumai, iškylantys ieškant darbuotojų. Į tai atsižvelgdama, viena didžiausių nevyriausybinių organizacijų Junior Chamber International (JCI) pradeda vykdyti projektą „Veiklos Erdvės“, kuris savo inovatyviu techniniu sprendimu leis tiek jaunimui be didelių pastangų sulaukti asmeninių kvietimų dirbti pagal jų asmeninius pageidavimus, tiek darbdaviams nemokamai ir be jokio vargo sulaukti konkrečių specialistų pasiūlymų. Apie tai plačiau pasakoja projekto vadovas Matas Brilius:
„Projektas turėtų būti labai naudingas ir patrauklus verslo sektoriui, nes jo pagalba bus sutaupoma daugybė laiko naujų darbuotojų paieškos vykdymui. Šis, pabrėžiu, visiškai nemokamas ir neribojamas įrankis, automatiškai, užpildžius paprastą užklausos formą, ieškos konkrečiai įmonei potencialius darbuotojus ir atsiųs jų kontaktus bei prisistatymus. Iš kitos pusės žiūrint, jaunimui tai puiki galimybė būti pastebėtiems darbdavių bei kilti karjeros laiptais. Taigi, nuo šiol norint surasti naują darbuotoją ar darbą nebereikės ne tik kad nieko mokėti, bet net ir ieškoti ar naršyti po skelbimus. Tai padarys JCI „Veiklos Erdvės“ sistema.“

Projektas taip pat siūlys įvairius mokymus bei seminarus visiems projekte dalyvaujantiems žmonėms, tuo siekiant visapusiškai ugdyti jaunąją kartą ir ruošti ją ateinantiems gyvenimo iššūkiams.
Tai vienas didžiausių ir sėkmingiausių JCI Kauno projektų. Daugiau informacijos galite rasti adresu www.veikloserdves.lt.