Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaGyvenimo ritmu

Mėlynasis pirmadienis - prasčiausia metų diena?

20/01/2014

Taip pat skaitykite

"Veiklios Erdvės" atvers kelius jaunimui Daiva Mikuckienė: „Pirmiausia, aišku, talentas, paskui DARBAS“ Psichologinės pagalbos telefonų atstovai sveikina siekį skirti išskirtinį dėmesį savižudybių problemai Velykos

„Blue Monday" arba mėlynasis pirmadienis yra kasmet vis kitas sausio pirmadienis, apskaičiuojamas remiantis tokiais faktoriais kaip dienos ilgumas, laikas iki vasaros, oro sąlygos, per šventes išleistų pinigų suma ir t.t. Tikima, kad šią dieną visų nuotaika būna ypač prasta ir padažnėja įvairūs konfliktai.

Kiekvienais metais Mėlynojo pirmadienio data skiriasi. Šiemet Mėlynojo pirmadienio "išskaičiuotojai" susiginčijo. Vieni teigia, esą Mėlynasis pirmadienis buvo sausio 6-ąją, kiti tikina, kad ši niūri diena - šiandien, sausio 20-ąją.

Tačiau psichologiją dėstantis Pete Etchells "The Guardian" sausio 6 publikavo straipsnį apie tai, kad ši data - absolitus nonsensas. Lektorius teigia, kad labiausiai "depresuotos" dienos nėra. Jo nuomonę galite paskaityti čia

Tačiau pasaulyje Mėlynojo pirmadienio idėjai pasiduodama gana lengvai. Esama net kavinių, siejamų su šia diena. 

Na, o muzikantai, žinoma, šią idėją taip pat dažnai naudoja savo kūryboje. Dainų sąrašą galite išvysti čia

EuroPlius komanda linki nepasiduoti, nesvarbu, ar Mėlynasis pirmadienis, ar tiesiog nesiseka. Visi išbandymai yra įveikiami.

 

EuroPlius.com

Nuotrauka: morguefile.com