Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaĮvairenybės

Įkaitu Kolumbijoje buvęs žurnalistas Langlois pelnė aukščiausią Prancūzijos žurnalistų apdovanojimą

12/05/2013

Taip pat skaitykite

Popiežius dėl finansinio skandalo atleido du Slovėnijos dvasininkų hierarchus Italijos kino režisierius Carlo Lizzani žuvo iškritęs iš balkono Lynu pereitas Litl Kolorado upės tarpeklis Maištingasis popiežius ragina kelti "audrą" vyskupijose

Vilnius, gegužės 11 d. (BNS). "France24" žurnalistui Romeo Langlois (Romeo Langlua) už dokumentinį reportažą "Kolumbija: atsidūrusi kryžminėje ugnyje" (Colombie : a balles reelles) skirta 2013 metų Albert'o Londres'o (Albero Londro) premija, kuri yra aukščiausias Prancūzijos žurnalistikos apdovanojimas, pranešama "France24" tinklalapyje.

Filmuodamas Kolumbijos specialiųjų pajėgų kovos su narkotikų platinimu operaciją prieš sukilėlius FARC, 2012 metų balandžio 28 dieną jis buvo paimtas įkaitu ir išbuvo nelaisvėje 33 dienas.

"Esu labai laimingas, man didelė garbė sužinoti, kad laimėjau Albert'o Londres'oi premiją, - sakė jis televizijai "France24". - Mane apima prieštaringos nuotaikos, nes šis apdovanojimas sugrąžino mane į skausmingą praeitį".

"Aš dažnai prisimenu seržantą Cortesą (Kortesą), kuris buvo atsakingas už mano saugumą ir žuvo per filmavimą. Aš dedikuoju šį apdovanojimą jam", - kalbėjo R.Langlois.

Jis dedikavo šį apdovanojimą ir prancūzų žurnalistei Pascale Mariani (Paskalei Mariani), kuri prisidėjo prie šio reportažo.

Reportaže "Kolumbija: atsidūrusi kryžminėje ugnyje" (Colombie : a balles reelles) rodomi komandosai - pasiųsti į džiungles sunaikinti kokaino laboratorijas, jie patenka į FARC sukilėlių pasalą 2012-ųjų balandį.

Tada žuvo keturi kariai; R.Langlois buvo paimtas įkaitu ir išbuvo pas sukilėlius 33 dienas.

"Mane išgelbėjo kamera, - paleistas į laisvę pasakojo jis televizijai "France24". - Kamera padeda reporteriui išlaikyti blaivią galvą ir patekus į pasalą; ir per pasalą filmuoji toliau, tuo pačiu metu galvoji apie vaizdus ir padėtį, suki galvą kaip pabėgti".

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

 

BNS