Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaDomino

Šešiolikmetis teigia vos nebuvęs išvežtas į Angliją vogti prekybos centruose

09/04/2013

Taip pat skaitykite

Prancūzijos Senatas patvirtino svarbų gėjų santuokų įstatymo straipsnį Naujasis popiežius atsisakė limuzino „Ratos“ ir „Bonnier“ įkūrė didžiausią Šiaurės šalyse kino kompaniją Tobulesnis miegas pagal Feng Shui

Vilnius, balandžio 8 d. (BNS). Vaikų globos namų auklėtinis per plauką netapo prekybos žmonėmis auka. Mėnesį terorizavę šešiolikmetį keturi Šilutės rajono gyventojai jėga panaudodami smurtą ir jėgą, berniuką jau buvo bevežą į Angliją uždarbiauti prekybos centrų vagimi, pranešė "Lietuvos ryto" televizija.

Praėjusią savaitę globos namų auklėtinis direktoriui pranešė, kad keturi pažįstami vaikinai jį rengiasi išvežti į užsienį dirbti vagimi.

Šešiolikmetis pasakojo, kad jau daugiau kaip mėnesį Šilutės rajono gyventojai jam grasino, naudojo psichologinį smurtą, o kartą sumušė. Nuo užpuolikų nepilnametis mėnesį slapstėsi.

Vaikų globos namų direktorius apie tai, kad šešiolikmetis terorizuojamas, sužinojo likus vos kelioms valandoms iki išvežimo į Angliją.

Manoma, kad vaikų globos auklėtinis buvo prasiskolinęs dabar įtariamiems nusikaltėliams.

Policijos pareigūnai sulaikė minėtus keturis asmenis.

"Ikiteisminis tyrimas pradėtas dėl žmonių prekybos, nukentėjusysis kreipėsi į policiją dėl jo priverstinio išvežimo iš Lietuvos", - sakė Šilutės kriminalinės policijos viršininkas Vaidas Petniūnas.

Jo teigimu, įtariamųjų gali būti daugiau, nes sulaikyti tik nusikaltimo vykdytojai.

Toks atvejis Šilutės rajone pirmas.

Beveik prieš metus Norvegijos teisėsaugininkai už grotų patupdė du lietuvius, kurie į vagystes įtraukė septynis iš Tauragės atvežtus nepilnamečius. Vaikai į svečią šalį išvežti su nuolat girtaujančių tėvų žinia. Vaikų teisių apsaugos specialistai taip pat turi duomenų, kad vaikai iš girtaujančių šeimų vagiliauti vežami į Olandiją bei Prancūziją. Už tai taurelės nevengiantiems tėvams mokama po šimtą litų.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

 

BNS