Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaDomino

15 faktų apie bučinius

20/02/2013

Taip pat skaitykite

Vokietijos žmonės pamėgo eurą, rodo apklausa Išleisti Lenkijos prezidento močiutės atsiminimai apie gyvenimą Žemaitijoje „Pasaulis X“: Jurijus Smoriginas stiprybės ieško astrologijoje ir kortose Popiežius kreipėsi į 100 tūkst. maldininkų Šv.Petro aikštėje

Mokslininkų teigimu bučiniai nėra ne vien meilės įrodymas.  Jie sukelia itin stiprias teigiamas emocijas, kurių dėka skiriasi adrenalinas pakeliantis tonusą ir padedantis deginti kalorijas bei prailginti gyvenimą. Artėjant šv. Valentino dienai, pateikiame pačius įdomiausius ir negirdėtus faktus apie šią meilės išraišką.

1.   336 valandos arba dvi savaitės – tai tiek laiko savo gyvenime vidutiniškai bučiuojasi žmogus.

 2.   Bučiuodamiesi partneriai vienas kitam perduoda 278 įvairių bakterijų. Laimei, 95 procentai iš jų nesukelia jokios grėsmės, o kompleksas įvairių medžiagų, kaip riebalai, druskos, baltymai tik sustiprina žmogaus imunitetą.

3.  Nors paprastas bučinys reikalauja vos dviejų veido raumenų darbo, tačiau prancūziško bučinio metu dirba net 34 veido raumenys. Taigi, tai puiki profilaktikos priemonė prieš raukšles!

4.  Žmogaus lūpos šimtus kartų jautresnės, negu pirštų galiukai. Tikras bučinys padidina pulsą iki 100 dūžių per minutę.

5.   Apskaičiuota, jog prieš apsispręsdama tuoktis moteris vidutiniškai bučiuoja 7 – 9 vyrus.

6.  Bučiniai naudingi dantims. Bučiuojantis burnoje išskiriamos cheminės ir biologinės medžiagos padedamčios išvengti ėduonies.

7.   Minutė bučinio sudegina 6,4 kalorijas, o jei jis intensyvus gali pavykti sudeginti net iki 30 kalorijų.

8.   2012 02 16d. Vilniuje buvo pasiektas ilgiausio bučinio rekordas. Bučiavimosi rekordą trukusį 35val. 17min 10sek. pavyko pasiekti 21metų studentams Kristinai Kuncevičiūtei ir Arūnui Zablockui.

9.    50 valandų 25 minutės ir 1 sekundė – oficialus pasaulio ilgiausio bučinio rekordas. 2012 metais jį pasiekė sutuoktiniai Nontawat Jaroengsornsinpose and Thanakorn Sittiamthong iš Tailando.

10.    Ilgiausias povandeninis bučinys truko 2 minutes ir 18 sekundžių.

11.  Tyrimų duomenimis nustatyta, jog 50% žmonių pasibučiuoja iki jiems sukanka 14 metų.

12.  Pirmasis bučinys užfiksuotas kine 1896 m. Tomo Edisono kompanijos sukurtame filme „The Kiss“.  Jis truko pusę minutės – lygiai tiek, kiek truko bučinys.

13.    Vis dar nėra nustatyta, ar bučiuotis išmokstama, ar tai įgimtas sugebėjimas. Bučinių kultūra labai skirtinga visame pasaulyje. Pavyzdžiui, eskimai, malaizijiečiai ir egiptiečiai išreiškia jausmus trindamiesi nosimis.

14.    XVI a. Neapolyje už bučinį būdavo baudžiama mirties bausme. Keisti draudimai iki šiol paplitę pasaulyje. Pavyzdžiui, JAV, Konektikuto valstijoje, sutuoktinių poroms uždrausta bučiuotis sekmadienį, o barzdotiems vyrams Indianos įstatymai apskritai draudžia bučiuotis. Senojoje Rusijoje didžiausias pripažinimas buvo caro bučinys.

15.    Bučiniai gali prailginti Jūsų gyvenimą. Įvairūs tyrimai parodė, jog vyrai, kurie prieš išeidami į darbą pabučiuoja savo žmonas, gyvena net penkeriais metais ilgiau nei tie, kurie atsisveikindami nebučiuoja sutuoktinės.


Mintys apie meilę...


• Meilė susideda iš vienos sielos dviejuose kūnuose. Aristotelis 
• Meilė nuteikia kaip Saulės spindulys po lietaus. Šekspyras 
• Meilė mus moko ne žavėtis vienas kitu, o abiem žiūrėti ta pačia kryptimi. Antuanas Saint-Exupery 
• Geriau mylėti ir prarasti, nei visai nemylėti. Augustinas 
• Už tai, kad žmonės myli, gravitacija nėra kalta. Albertas Einšteinas
• Viskas, ką žinau apie meilę yra tai, kad ji yra. Emily Dikenson
• Manoji naktis tapo aušra - tavo dėka. Ibn Abbad 
• Meilė parodo, kiek daug didžių dalykų prarandama. Bet jei nemylite, tai visai nesvarbu, kas dar yra - visa to vis tiek nebus pakankama. Ann Landers 
• Meilė yra nenumaldomas troškimas būti nenumaldomai trokštamu. Roberas Frostas 
• Meilės tėkmė niekada nebūna rami. Šekspyras 
• Jei nori būti mylimas - mylėk. Seneka 
• Atimkite iš mūsų meilę ir žemė taps kapu. Robertas Brauningas
• Nepatyrusi meilė sako: myliu, nes man tavęs reikia. Patyrusi meilė sako: reikia tavęs, nes myliu. Erichas Fromas 
• Meilė nepriverčia suktis pasaulio. Ji tai, dėl ko sukasi pasaulis. Franklinas Džonsas 
• Vienas žodis atsveria gyvenimą ir kančias jame. Tas žodis - meilė. Sofoklis