Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaDomino

JAV policija suėmė nuo 1986 metų dingusį vagiliaujantį "atsiskyrėlį"

11/04/2013

Taip pat skaitykite

Išleisti Lenkijos prezidento močiutės atsiminimai apie gyvenimą Žemaitijoje Rusija atliks mėnesio trukmės eksperimentą kosmose su gyvūnais, ruošiantis žmonių skrydžiui į Marsą Vilniuje planuojama įkurti japonišką sodą Naujasis popiežius atsisakė limuzino

Vašingtonas, balandžio 11 d. (AFP-BNS). Šiaurės rytinės Meino valstijos policija suėmė vienišių, dingusį 1986 metais ir nuo to laiko gyvenusį iš atsargų, kurių prasimanydavo įsilauždamas į namelius tame regione, ketvirtadienį pranešė žiniasklaida.

47 metų Christopheris Knightas (Kristoferis Naitas), vietos gyventojų pramintas Šiaurinio Tvenkinio atsiskyrėliu, buvo suimtas praeitą savaitę, pateikus kaltinimus dėl įsilaužimo į vieną negyvenamą stovyklą netoli Romos miestelio, nurodė dienraštis "Portland Herald Press".

Kaip pranešama Ch.Knightas pranešė policijai, kad jis per daugelį metų įvykdė apie tūkstantį įsilaužimų, tačiau teigė pasiimdavęs tik atsargų, kurių jam reikėjo, kad išgyventų.

Maino valstijos policijos pareigūnė Diane Perkins-Vance (Dajan Perkins-Vans) buvo viena iš policininkų, suėmusių Ch.Knightą balandžio 4-ąją.

"Jis sakė, kad vieną dieną išėjo į miškus 1986 metai, - D.Perkins-Vance antradienį pasakojo laikraščiui "Kennebec Journal". - Jis tvirtino, kad nesikalbėjo su jokiu žmogumi nuo 10-o dešimtmečio vidurio, kai kažką sutiko ant keliuko."

Ch.Knightas buvo sučiuptas, kai policija pastatė stovėjimo įrangą vienoje stovykloje, kuri, kaip manyta, galėjo tapti jo taikiniu.

Vyrui, kuris buvo laikomas Kenebeko apygardos kalėjime ir kuriam buvo nustatytas 5 tūkst. dolerių užstatas, kaltinamas dėl įsilaužimų ir vagysčių, rašo "Portland Herald Press".

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

 

BNS