Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaDomino

Kanadiečio laiškas butelyje atkeliavo po 28 metų

18/04/2013

Taip pat skaitykite

Išleisti Lenkijos prezidento močiutės atsiminimai apie gyvenimą Žemaitijoje Šešiolikmetis teigia vos nebuvęs išvežtas į Angliją vogti prekybos centruose Rusija atliks mėnesio trukmės eksperimentą kosmose su gyvūnais, ruošiantis žmonių skrydžiui į Marsą Popiežius Pranciškus savo mokykloje prisimenamas kaip "velniukas"

Zagrebas, balandžio 18 d. ("Reuters"-BNS). Vieno kanadiečio laiškas butelyje, kuriuo buvo tesėtas jo pažadas parašyti moteriai vardu Mary (Meri), galiausiai, po 28 metų, buvo išmestas į krantą Kroatijoje.

Paplūdimyje prie Neretvos upės žiočių Adrijos jūros pietinėje pakrantėje šiukšles rinkę banglentininkai rado nuskeltą butelį su popieriaus skiaute viduje, trečiadienį savo interneto svetainėje paskelbė Kroatijos laikraštis "Dubrovački Vjesnik".

23 metų vietos banglentininkė, kuri prisistatė vardu Matea (Matėja), vos neišmetė to butelio, bet viduje pastebėjo peršlapusį popieriaus lapelį, kuriame buvo surašyta Jonathono (Džonatono) iš Kanados rytinėje pakrantėje esančios Naujosios Škotijos žinutė.

"Mary, tu tikrai esi puikus žmogus. Viliuosi, kad galėsime palaikyti susirašinėjimą. Sakiau, kad parašysiu. Tavo draugas amžiams Jonathonas, Naujoji Škotija, 1985-ieji", - buvo parašyta žinutėje.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

 

BNS