Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaDomino

Parodoje „Namų pasaulis“ šiemet kaip niekad gausu naujienų

18/03/2013

Taip pat skaitykite

Margaret Thatcher: "Geležinė ledi", kuri pakeitė Britaniją Kruizinių laivų bendrovė turės sumokėti 1 mln. eurų baudą dėl "Costa Concordia" nelaimės Paryžiuje vagis su grandininiu pjūklu nupjovė Karaliaus Saulės dramblio iltį Lenkijoje ruošiamasi atidengti milžinišką popiežiaus Jono Pauliaus II statulą

Lietuvos gyventojų galimybės kurti ir puoselėti savo namus didėja jau trečius metus iš eilės. Tai atspindi augantis parodos „Namų pasaulis“ dalyvių skaičius. Šiemet 20-ojoje parodoje savo paslaugas pristatys rekordinis dalyvių skaičius, kurie vieni su kitais varžysis išskirtiniais kainų pasiūlymais,  kokybe bei originalumu

Kovo 21-24 dienomis Kaune šurmuliuos tradicinė specializuota statybos, interjero, apdailos medžiagų bei baldų paroda „Namų pasaulis 2013“. Ji kaip ir kasmet vyks  Lietuvos sporto universteto (Aušros g. 42) ir futbolo (Aukštaičių g. 51) maniežuose.  Keturias dienas truksiančioje parodoje lankytojų lauks 220 parodos dalyvių. Per 20 parodos organizavimo metų – tai didžiausias dalyvių skaičius. Parodos organizatoriai – UAB „Ekspozicijų centras“ – tikisi, kad parodą aplankys per 30 tūkst. lankytojų. 

Parodoje dalyvaujančios įmonės pristatys statybines medžiagas, interjero elementus, durų, langų, vartų, stogų sistemas, šiltinimo medžiagas, šildymo įrenginius, apšiltinimo sistemas, betono, gelžbetonio gaminius, baldus, laiptus, energijos taupymo technologijas ir kt. Parodoje lankytojai ras viską, ko reikia būsto gerovei bei susipažins su naujomis pristatomomis veiklomis.

„Parodoje neteks nusivilti nei savo namus dar tik kuriantiems naujakuriams, nei metai iš metų kasdien savo būstą puoselėjantiems gyventojams, nei statybų ir interjero specialistams. Rekordinis dalyvių skaičius garantuoja didelį pasirinkimą ir naujienų gausą“, - žada Erikas Piskunovas, parodą organizuojančios bendrovės „Ekspozicijų centras“ vadovas.

Šių metų jubiliejinės parodos programoje gausu specialių statybos, interjero ir baldų tendencijų pristatymų.  Taip pat pastebima, kad pastaraisiais metais parodoje „Namų pasaulis“ daug lankytojų dėmesio sulaukia seminarai apie ekologišką namų statybą, šiaudinius namus, pastatų šiltinimą, vėjo ir saulės elektrinių projektavimą, įrengimą  ir šilumos energijos taupymą. „Todėl šiemet parodos programoje numatyti net 22 seminarai aktualiais  išmaniosios energetikos, daugiabučių renovavimo, šildymo klausimais“, - sako E. Piskunovas. 

Per 20 metų paroda „Namų pasaulis“ tapo savotišku statybų, interjero ir baldų pramonės metų įvykiu, kurio metu stengiamasi klientams pateikti išskirtinius kainų ir naujovių pasiūlymus. Tiems parodos lankytojams, kurie stengiasi žengti koja kojon su naujienomis šiemet parodos dalyviai paruošė išties daug naujovių – visiškai naujų ir pagal klientų poreikius patobulintų produktų.

Lankytojai parodoje laukiami kovo 21-23 dienomis nuo 10 iki 18 val., kovo 24 d. –  nuo 10 iki 16 val.

Viena iš pagrindinių UAB „Ekspozicijų centras“ veiklų –  parodų organizavimas. Parodų organizavimu užsiimama nuo 1994 m. Įmonėje dirba vieni geriausių šios rinkos profesionalų.

Daugiau informacijos:

Ilma Gibavičienė, UAB „Ekspozicijų centras“ parodų organizavimo ir rinkodaros vadovė

Tel.:  +370 611 23872;  El.paštas: namupasaulis@expo.lt

http://www.parodos.lt/22750/parodu-grafikas.html?view=descr&paroda=6

bns.lt