Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaDomino

Su rykliu galynėjęsis britas išspirtas iš darbo

15/03/2013

Taip pat skaitykite

Prancūzijos Senatas patvirtino svarbų gėjų santuokų įstatymo straipsnį Witherspoon turėtų atgauti nepriekaištingą įvaizdį Kruizinių laivų bendrovė turės sumokėti 1 mln. eurų baudą dėl "Costa Concordia" nelaimės Tobulesnis miegas pagal Feng Shui

Londonas, kovo 14 d. (AP-BNS). Didžiojoje Britanijoje gyvenantis 62 metų vyras, kuris tapo interneto sensacija, kai buvo nufilmuotas besigalynėjantis su rykliu viename Australijos paplūdimyje, nurodė, kad buvo atleistas iš darbo, kai darbdaviai sužinojo, jog jis buvo išvykęs į užsienį, nors oficialiai sirgo.

Paulas Marshallsea (Polas Maršalsis) sausį buvo nufilmuotas tempiantis apie 1,8 metro ilgio ryklį toliau nuo vandenyje braidančių žmonių Kalundros paplūdimyje netoli Brisbano miesto.

Tačiau vyro didvyriškas poelgis neliko nepastebėtas jo darbdavių - Velse įsikūrusio pelno nesiekiančio "Pant and Dowlais" berniukų ir mergaičių klubo.

P.Marshallsea nedirbo nuo pernai balandžio - esą pašlijus sveikatai dėl su darbu susijusio streso.

P.Marshallsea sakė vietos naujienų portalui "WalesOnline" esantis labai nusiminęs, kad su juo taip pasielgta, ir tvirtino, kad išvykti atostogų jam patarė gydytojas.

bns.lt