Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaDienos naujienos

Šiaurės Europą siaubia audra. Britanijoje žuvo žmogus

05/12/2013

Taip pat skaitykite

Britanijoje iš pašalpų gyvenantis 22 vaikų tėvas stebina gyvenimo prabanga ir šiurpina kaimynus Britanijoje netikru pistoletu ginkluotas moksleivis apiplėšė banką Madeleine McCann byloje įvardinami 20 įtariamieji ES, EEE ir Šveicarijos piliečių, gyvenančių JK, teisės ir gyventojo statusas
Meteorologai vakar paskelbė, kad šiandien regioną pasieks galinga žiemos audra, įspėjama dėl eismo trukdžių ir labai stipraus vėjo. Didžiosios Britanijos meteorologų prognozėmis - šiaurinėje ir vakarinėje Škotijos dalyse vėjo gūsiai gali siekti net 145 kilometrų per valandą greitį. Žmonės taip pat įspėjami dėl trukdžių pakrantės teritorijose. Audra „Xaver“ atneš sniego ir lietaus bei arktinės temperatūros mišinį.
Škotijoje dėl audros jau sustabdytas visas traukinių eismas. Glazge buvo evakuota centrinė traukinių stotis. 
Anglijos rytinėje pakrantėje gali kilti didžiausias potvynis per pastaruosius 30 metų. Aplinkosaugos agentūra duomenimis, rizikingiausias -  Šiaurės Jūros pakrantės regionas. 
Numatoma, kad stipri audra praūš ir Vokietijoje, Danijos vakaruose, Norvegijoje, Švedijos pietuose. 
Perspėjama, kad iš Danijos Bornholmo salos į Lenkiją neplauks keltai. Pietų Švedijoje šiandien nuo petų bus atšaukti traukinių maršrutai. Vakare Londone ketinama uždaryti Temzės barjerą.
 
Papildymas:

 

Pranešta, kad Didžiojoje Britanijoje smarkus vėjas jau pražudė vieną žmogų, netoli Bathgate'o miesto žuvo sunkvežimio vairuotojas. Jo vairuojamą mašiną vėjas nubloškė ant dviejų lengvųjų automobilių. Įvykio metu sužeisti keturi žmonės.
Vėjas Edinburgo centre ant automobilių nuvertė kelis medžius. Geležinkelių kompanija „Network Rail“ saugumo sumetimais sustabdė  traukinių eismą.

Daug kur Škotijoje taip pat uždaromos mokyklos. Edinburgo oro uoste dėl stipraus vėjo atšaukiami skrydžiai.
 
Uraganas sukėlė chaosą keliuose. Apie 100 tūkstančių namų liko be elektros. Kai kur uragano "Ksaveras"  gūsiai siekė net 63 m/s.
 
 
 
EuroPlius.com