Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaEuropa

Šveicarai triuškinama dauguma atmetė planą atsisakyti šauktinių kariuomenės

23/09/2013

Taip pat skaitykite

Vokietijos policija suėmė įkaitų pagrobėją ir išvadavo jo laikytus žmones Įspūdingiausi Estijos restoranai: šiaurietiškos virtuvės šedevrai ant žolės Berlynas giria ryšius su JAV, minint istorinės prezidento Kennedy kalbos 50-ąsias metines Tyrimas: Lietuvoje senoliams geriau nei Lenkijoje ir Graikijoje, blogiau nei Latvijoje ir Estijoje

Ženeva, rugsėjo 22 d. (AFP-BNS). Šveicarijos rinkėjai per sekmadienį vykusį plebiscitą triuškinama dauguma atmetė planą panaikinti šauktinių kariuomenę, kuri yra tokia pati neatsiejama šios Alpių valstybės įvaizdžio dalis kaip ir tiesioginė demokratija, šokoladas bei sūris.

Kaip rodo referendume dalyvavusių balsuotojų apklausa, kurią visuomeninio transliuotojo RTS užsakymu atliko "gfs.bern institute", net 73 proc. balsuotojų nepritarė pacifistų inicijuotam ir kairiųjų partijų palaikomam siūlymui pakeisti dabartinę tarnavimo kariuomenėje tvarką.

Tik 27 proc. rinkėjų buvo palankūs pokyčių šalininkams, kurie teigė, kad Šveicarija turėtų pasekti tomis Europos šalimis, kurios per pastaruosius du dešimtmečius, praėjusius po Šaltojo karo pabaigos, atsisakė šauktinių kariuomenės.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

www.bns.lt