Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaStilius

Žaidžiame šiaurę

10/12/2013

Taip pat skaitykite

Naujausios vestuvinės mados tendencijos 2013 stilius Šurmulingas mados siausmas „Londono mados savaitėje“ (London Fashion Week) Lietuvių sodyboje – tradicinė Užgavėnių šventė

 

Kasmet žiemą prisimenu žmones gyvenančius toli toli nuo mūsų, šiaurėje. Nei regėtus, nei girdėtus, bet visgi… Atrodo, jų gyvenimų visai nekausto arktinis šaltis, nepatekanti saulė ir dienos nepanašios į dienas. Ir vargu ar pasvajosi ten apie karštas vasaras. Tikrų tikriausi šiaurės žmonės. Apsirengę kailiais jie vaikšto giliausiomis pusnimis. Ir automobilių variklių, girdėjau, neužgesina visą žiemą... Pasirodo, čia mes tik žaidžiame šiaurę.

Kasmet atėjus žiemai ir šaltukui pradėjus kandžiotis, geriausia, rodos, įsisprausti į storus, šiltus megztinius, kailinius batus ir pūkines striukes. Taip, vieną po kito sluoksniuojant kiekvieną drabužį, galiausiai visai nejučia tampi apvalus lyg svogūnas.

Bet, kad ir kokia žiema bebūtų, merginos, nepamirškime švelnaus moteriškumo − to kas vis dar priklauso mums. Ir žiemą galime dėvėti sukneles ir sijonus, prie kurių puikiai tinka storesnės pėdkelnės. O ir aukštakulnių yra tokių, kad kartais sportiniai bateliai patogumu jiems visai neprilygsta. Subtiliai derinant storus megztinius ir sijonus, ilgus, megztus šalikus, aukštakulnius bei šiltus, žieminius paltus galime pasiekti visai neblogų rezultatų.

Ir nors žiemai posakis „mažiau yra geriau“ nevisai tinka, bet vien dėl to, kad gyvename šaltesnio klimato kraštuose, juk nebūtinai turime pavirsti apvaliais kamuoliukais, besiridenančiais per baltas pusnis.

Greta Palubinskytė

Blogas apie grožį, madą ir gyvenimo būdą

Sekite naujienas: likesugarsosweet.com