Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaStilius

Aistros pagal Feng Shui

18/03/2013

Taip pat skaitykite

Kirpėja Vaida Urbaitė: „Lietuva jau nebe namai, o Anglija jais dar netapo" Pašto ženklų ir atvirukų konkursas artėja į pabaigą Lietuvių sodyboje – tradicinė Užgavėnių šventė Apie mažas moteriškas svajones...

„Facebook“ tyrėjai Jackson Gorham ir Andrew T Fiore, panaudodami socialinio tinklo vartotojų duomenis apie besikeičiantį asmeninių santykių statusą nustatė: “Po Valentino dienos naujų porų susikuria 49% daugiau nei įvyksta skyrybų”. 
Ne paslaptis, kad per laiką jausmai išblėsta ir žmonės pradeda tolti vienas nuo kito. Kinai teigia, kad remiantis penkiomis stichijomis, galima šiuos jausmus išsaugoti ir atnaujinti. Tik reikia išsiaiškinti, kokią stichiją turi kiekvienas iš partnerių ir kokie jie artimi ar tolimi vienas nuo kito.
Raskite savo ir partnerio gimimo metus bei sužinokite, kokiai stichijai priklausote kiekvienas iš Jūsų ir išsiaiškinkite, kaip pagerinti santykius.
metalas
1940; 1941; 1950; 1951; 1960; 1961; 1970; 1971; 1980; 1981; 1991;    
vanduo
1942; 1943; 1952; 1953; 1962; 1963; 1972; 1973; 1982; 1983;    
medis
1944; 1945; 1954; 1955; 1964; 1965; 1974; 1975; 1984; 1985;    
ugnis
1946; 1947; 1956; 1957; 1966; 1967; 1976; 1977; 1986; 1987;    
žemė
1948; 1949; 1958; 1959; 1968; 1969; 1978; 1979; 1988; 1989;
metalas + metalas    
Čia aistros įtemptos, o vidurkio nėra ir būti negali. Jei norite, kad tarp Jūsų ir mylimo žmogaus atsirastų tikra aistra, tada nustebinkite mylimąjį padarydami masažą ar pasikviesdami į aromatizuotą vonią. 
metalas + ugnis    
Staigi Ugnies aistra gali apdeginti ir išgąsdinti Metalą bei kartu atbaidyti, nes Metalas praras pasitikėjimą savo jėgomis. Ugnis egoistė ir nori gauti viską iš karto, o Metalas siekia valdyti ne konkretų žmogų, o visą pasaulį. Sudominti jį lovoje yra sunku, tad dažniau pajuokaukite, kad santykiai sušvelnėtų.
metalas + medis    
Metalas linkęs patylėti ir linkęs į įtemptus slaptus ryšius, o Medis gauna malonumą iš bendravimo. Metalas trokšta pažinti aistros paslaptis, o Medis renkasi greitą seksą.
Jūsų romantiniam vakarui tiks apelsinai ar apelsinų kvapo smilkalai.
metalas + žemė    
Abu laikas nuo laiko parodysite savo užsispyrimą. Seksualiniai šios poros santykiai yra jausmingi, išradingi, švelnūs. Vienintelė problema, kad Žemė ir Metalas kartais daugiau dėmesio skiria diskusijoms negu seksualiniams santykiams. Rinkitės dangiškos spalvos patalynę. Taurė raudonojo vyno padės atsipalaiduoti.
metalas + vanduo    
Metalas įpratęs vadovauti, Vanduo plaukti pasroviui. Tai gera sąjunga, nes permainingi Vandens poreikiai, audrina Metalo vaizduotę. Pati erotiškiausia atmosfera šiai porai – nakties metas ir tamsa. Gražūs apatiniai rūbai, kosmetika su saldžiu aromatu padės prisiminti romantiškas naktis.
vanduo + vanduo    
Lengvabūdiškumas ir greita nuotaikų kaita – štai kas suartina šiuos žmones. Jie puikiai jaučia vienas kito nuotaiką, todėl gali sudaryti puikią svajotojų porą.
Nesigėdinkite mylėtis dienos šviesoje. 
vanduo + ugnis    
Vanduo mėgsta, kad jo norus atspėtų. Ugnis nori, kad jai konkrečiai paaiškintų, kaip suteikti partneriui malonumą. Geriausiai Vanduo ir Ugnis tinka gamtoje, tad dažniau abu vykite į gamtą.
vanduo + medis    
Tai ideali dalykiška sąjunga, jie apie viską gali susikalbėti ramiai ir be skandalų.
Vanduo tuoj pat pajaučia, jeigu Medžiui su juo tampa liūdna ir visada pasiūlo partneriui naujus meilės žaidimus.
vanduo + žemė    
Vanduo nori žaisti ir gundyti, o Žemė nori be žodžių pereiti prie reikalų. Vanduo svajoja apie romantiką, tuo metu kai Žemė negali pakęsti tuščių žodžių. Meilės stimulai gali būti muzika ir žvakės liepsna. Mėgstamos melodijos ir aromatingos žvakės šviesa padės jūsų aistrai užsidegti su nauja jėga.
ugnis + ugnis    
Meilė gali būti netikėta kaip žaibo blyksnis, o aistra taip nepasotinama, kad kiekvienas naujas pasimatymas lovoje tampa tikru seksualiniu atradimu. Jie vienas kitą gali suaudrinti vien tik užuomina. Idealus tarpusavio supratimas bus tuomet, jei nepradėsite ginčytis dėl to, kas klos lovą arba gamins pusryčius.
ugnis + žemė    
Žemės žmogus gali pavargti nuo nuolatinių Ugnies norų ir vaikiškų šėlsmų. Bet juos žavi drąsa ir turtinga vaizduotė. Šiai porai ypač svarbu kontroliuoti save intymių santykių metu ir daryti viską, kas galima, kad trumputės aistros tęstųsi kuo ilgiau.
ugnis + medis    
Ugnyje Medžiui patinka tai, ką ji moka labai gerai – pereiti prie reikalo, o Ugnis lengvai užsiliepsnoja nuo tų intymių ritualų, kuriuos sugalvojo medis. Abu su malonumu svarsto savo intymius santykius. Šitai porai rekomenduotina savo erotiniuose žaidimuose naudotis ledo kubeliais, šaltu šampanu ar spalvotais kokteiliais.
medis + medis    
Medžiai romantikai iš prigimties ir nori išlaikyti savo santykius išaukštintus. Jų seksas turi atrodyti rafinuotai, tarytum kažkas šiuo metu filmuoja. Šios stichijos žmonėms patartina rinktis rožinės spalvos patalynę.
medis + žemė    
Šie žmonės jaučia magnetinę trauką vienas kitam dėl savo skirtumų. Žemė pageidauja lengvos erotikos, o Medis dažnai nori tik svajoti apie tai. Atstatyti seksualinę energiją padės prie lovos padėta vaza su vaisiais.
žemė + žemė    
Jie dievina eksperimentus. Nuogą kūną laiko nuostabiu ir jo nesigėdija. Bet abu partneriai labai pavydūs. Miegamajame naudokitės senoviniais daiktais. Prie lovos pasidėkite jūros kriauklę – seniausią erotinį simbolį.