Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaKitos sporto šakos

Aidis Kruopis daugiadienių dviratininkų lenktynių Olandijoje pirmajame etape finišavo 30-as

14/08/2013

Taip pat skaitykite

"World Series Karting" finale Italijoje lenktyniavo ir du lietuviai Sportininkai vardija pretendentus į ralio komiteto pirmininko postą Atvirosiose Portugalijos šaškių pirmenybėse Aleksejus Domčevas buvo dešimtas Agnės Sereikaitės startai pasaulio čiuožimo trumpuoju taku taurės pirmajame etape Kinijoje

Ardojė, rugpjūčio 13 d. (BNS). Devintą kartą Olandijoje pirmadienį startavusių daugiadienių "Eneco Tour" dviratininkų lenktynių pirmajame etape 30-as finišavo "Orica-GreenEdge" ekipai atstovaujantis Aidis Kruopis, Gediminas Bagdonas ("Ag2R La Mondiale") buvo 53-ias, o Ramūnas Navardauskas ("Garmin-Sharp") tenkinosi 126-a pozicija.

Visi trys Lietuvos dviratininkai 175,3 km distancijos finiše 2 sekundes pralaimėjo pirmojo etapo nugalėtojui australui Markui Renshaw, aplenkusiam prizininkais tapusius vokietį Andre Greipelį bei italą Giacomo Nizzolo:

1. Mark Renshaw (Australija)       4 val. 01 min. 14 sek.
2. Andre Greipel (Vokietija)              atsiliko 2 sek.