Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaDienos naujienos

Airijoje žiauriai nužudytas lietuvis, Audrius Bukus

12/09/2013

Taip pat skaitykite

Britanija kovos dėl galimybės apsaugoti britų pašalpų sistemą nuo piktnaudžiavimo Vidaus reikalų ministras: Lietuvoje N.Venckienės tikrai nėra Rusija surengs neplanuotas karines pratybas Juodojoje jūroje Švedija atšventė princesės Madeleine vestuves

Airijos policija patvirtino, kad Audrius Bukus (44m) buvo žiauriai nužudytas, o jo kūnas buvo rastas paplūdimyje Meath mieste. Jo kūną atpažinti atvyko giminaičiai iš Lietuvos vakar (11/09/2013).

Jam buvo sunkiai sužalota galva ir viršutinė kūno dalis. Buvo nustatyta, kad jis mirė nuo durtinių žaizdų ir sunkių galvos sužalojimų.

Bukus gyveno Airijoje ketverius metus, bet neturėjo nuolatinės gyvenamosios vietos. Jis buvo apsistojęs benamių prieglaudoje Drogheda mieste, Co Louth.

Policijai Audrius buvo žinomas dėl smulkių viešosios tvarkos pažeidimų. Policija Marsh Road rajone konfiskavo automobile. Itariama, jog sužalotas Bukus buvo nuvežtas iš paplūdimį.

Policija atlieka tyrimą nuomojamame name Marsh Road, kurtiame, manoma, kad paskutinę naktį jis leido su rytų europiečiais.