Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaDienos naujienos

Al Assadas pagrasino Izraeliui kovų atnaujinimu Golano aukštumose

31/05/2013

Taip pat skaitykite

Dauguma gyventojų mano, kad mokesčiai Lietuvoje per dideli Mįslingai miręs Rusijos oligarchas Borisas Berezovskis rastas su kilpa ant kaklo. Lietuvio M.Leonavičiaus nužudymu kaltinamas 18-metis jo tautietis Rusija kitą savaitę gali sustabdyti pieno produktų importą iš Lietuvos

Beirutas, gegužės 31 d. (AFP-BNS). Sirijos prezidentas Basharas al Assadas (Bašaras Asadas) ketvirtadienį parodytame interviu pagrasino Izraeliui kovų atnaujinimu Golano aukštumose ir sakė, kad Rusija yra įsipareigojusi tiekti jam modernias raketas.

Vašingtonas perspėjo, kad bet koks tokių ginklų pristatymas iš Maskvos tik užtęs Sirijos vyriausybinių pajėgų ir sukilėlių konfliktą, kuris, pasak aktyvistų, nuo 2011 metų kovo jau pareikalavo daugiau kaip 94 tūkst. gyvybių.

"Yra aiškus žmonių spaudimas atverti naują pasipriešinimo frontą Golano (aukštumose)", - sakė B.al Assadas Libano judėjimo "Hizbollah", kuris kovoja drauge su jo pajėgomis, televizijai "al Manar".

"Yra keli faktoriai, tarp jų - dažna Izraelio agresija, - sakė jis, turėdamas omenyje pranešimus apie Izraelio smūgius iš oro Sirijoje. - Informavome visas šalis, kurios su mumis susisiekė, kad kitą kartą atsakysime į bet kokią Izraelio agresiją".

Izraelis, kuris Golano aukštumas iš Sirijos atėmė per 1967 metų Šešių dienų karą, B.al Assado pastabų kol kas nekomentavo. Prie paliaubų linijos visą laiką buvo ramu, nors Sirijos konfliktas kai kur jau ėmė plisti per sienas.

B.al Assadas, kuris priklauso alavitams - musulmonų šiitų atšakai, interviu tikriausiai užsiminė, kad Rusija jau pristatė kai kurias iš pažadėtų modernių raketų "žemė-oras" S-300.

B.al Assadas sakė: "Visi susitarimai su Rusija bus įvykdyti, o kai kurie neseniai jau buvo (įvykdyti)".

Rusija - įtakingiausia B.al Assado sąjungininkė - dar nepatvirtino, kad jau išsiuntė S-300 į Siriją, bet šią savaitę paskelbė, kad ketina gerbti savo kontraktą.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

 

BNS