Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaLietuva

Alkoholiu neturėtų būti prekiaujama "ties kiekvienu gatvės kampeliu" - A.Butkevičius

01/07/2013

Taip pat skaitykite

VAE ateitis - premjerų susitikime Jūrmaloje A.Šemeta: nepriklausydama bankų sąjungai, Lietuva liktų viena derantis dėl bankų sukeltų nuostolių Vilniaus oro uostą pasiekė antrasis „Air Lituanica“ orlaivis Registruotąjį paštą galėsime gauti ir internetu

Vilnius, liepos 1 d. (BNS). Premjeras Algirdas Butkevičius sako, kad siekiant mažinti alkoholio vartojimą šalyje, jo prekyba bus griežčiau reguliuojama, ir pirmiausia alkoholio produktų neturėtų likti kai kuriuose kioskuose.

"Reikia įvertinti tai, kad Lietuva išgeria, sakyčiau, rekordinius kiekius alkoholio, skaičiuojant vienam gyventojams. Mes turime imtis įvairiausių priemonių - pirmiausia, ir padidinus akcizą alui ir spirituotam vynui, taip pat bus taikomos kitos priemonės dėl tam tikrų suvaržymų vidaus rinkoje. Aš manau, kad nebus pardavinėjami kiekviename kioskelyje alkoholiniai gėrimai. Norint kovoti su alkoholio vartojimu, reikia, kad ir tas prieinamumas - ties kiekvienu gatvės kampeliu - tikrai toks toliau nebūtų", - pirmadienį interviu "Laisvajai bangai"sakė A.Butkevičius.

"Tam tikruose kioskuose aš manau su laiku alkoholis tikrai nebus pardavinėjamas", - sakė premjeras.

Vyriausybė praėjusį savaitę iš esmės pritarė ir baudoms nelegalių alkoholinių gėrimų ir tabako gaminių pirkėjams.

"Aš manau, kad tai yra labiau moralinis dalykas, tam tikra auklėjimo priemonė", - interviu sakė A.Butkevičius.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS