Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaLietuva

Alkoholiu neturėtų būti prekiaujama "ties kiekvienu gatvės kampeliu" - A.Butkevičius

01/07/2013

Taip pat skaitykite

Kitą savaitę gali sustoti Ramoniškių pasienio punkto darbas Registruotąjį paštą galėsime gauti ir internetu Lietuva skurdžiausioms pasaulio valstybėms skirs 8,5 mln. litų A.Butkevičius: Lietuva nedarys jokių nuolaidų "Gazprom"

Vilnius, liepos 1 d. (BNS). Premjeras Algirdas Butkevičius sako, kad siekiant mažinti alkoholio vartojimą šalyje, jo prekyba bus griežčiau reguliuojama, ir pirmiausia alkoholio produktų neturėtų likti kai kuriuose kioskuose.

"Reikia įvertinti tai, kad Lietuva išgeria, sakyčiau, rekordinius kiekius alkoholio, skaičiuojant vienam gyventojams. Mes turime imtis įvairiausių priemonių - pirmiausia, ir padidinus akcizą alui ir spirituotam vynui, taip pat bus taikomos kitos priemonės dėl tam tikrų suvaržymų vidaus rinkoje. Aš manau, kad nebus pardavinėjami kiekviename kioskelyje alkoholiniai gėrimai. Norint kovoti su alkoholio vartojimu, reikia, kad ir tas prieinamumas - ties kiekvienu gatvės kampeliu - tikrai toks toliau nebūtų", - pirmadienį interviu "Laisvajai bangai"sakė A.Butkevičius.

"Tam tikruose kioskuose aš manau su laiku alkoholis tikrai nebus pardavinėjamas", - sakė premjeras.

Vyriausybė praėjusį savaitę iš esmės pritarė ir baudoms nelegalių alkoholinių gėrimų ir tabako gaminių pirkėjams.

"Aš manau, kad tai yra labiau moralinis dalykas, tam tikra auklėjimo priemonė", - interviu sakė A.Butkevičius.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS