Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaPasaulis

Amerikos muzikos apdovanojimų laurai atiteko Taylor Swift ir Justinui Timberlake'ui

25/11/2013

Taip pat skaitykite

"Nugyvenau savo gyvenimą", - iki šiol nematytoje filmuotoje medžiagoje sako Mandela JAV administracijos finansų vadovai tikisi išeiti iš biudžeto aklavietės iki spalio 17-osios Vašingtonas ragina Rusiją sugrąžinti Snowdeną į JAV A.Kaušpėdas: Lietuvoje trūksta pagarbos

Los Andželas, Kalifornija, lapkričio 25 d. (AFP-AP-BNS). Popdeivė Taylor Swift (Teilor Svift) per Amerikos muzikos apdovanojimų (AMA) įteikimo ceremoniją sekmadienį buvo paskelbta "Metų atlikėja", o tarp kitų didelių laimėtojų yra britų vaikinų grupė "One Direction" ir Justinas Timberlake'as (Džastinas Timberleikas).

T.Swift, kuri ant scenos užlipo auksu žėrinčia trumpa suknele, taip pat gavo "Mėgstamiausios kantri atlikėjos" ir "Mėgstamiausio kantri albumo" ("Red") AMA, kurių laureatus balsavimu išrenka klausytojai.

Iš viso "I Knew You Were Trouble" atlikėja namo parsivežė keturis svarbius apdovanojimus.

"Tikrai vos gaudau kvapą, - sakė 23 metų T.Swift. - "Red" yra visai kitoks albumas nei tie, kuriuos įrašiau anksčiau, o priežastis, dėl kurios galėjau tai padaryti, yra gerbėjai. Negaliu patikėti tuo, ką padarėte per pastaruosius metus. Šis albumas išėjo beveik lygiai prieš metus, o tai, kad 6 milijonai jūsų nuėjo ir jį nusipirko, yra beprotiška".

"Mano sėkmingas skaičius yra 13 ir ... jūs, žmonės, pavertėte 2013-uosius kol kas stebuklingiausiais mano gyvenimo metais, - sakė ji. - Negaliu jums užtektinai padėkoti. Tai patvirtina, kad jeigu balsavote už tai, mes taip pat sielvartaujame, taip pat įsimylime ir taip pat būname laimingi. O tai, kad klausotės mano muzikos, reiškia, ... kad mes gana panašiai mąstome, ar ne?".

T.Swift gerbėjai ją metų atlikėja išrenka jau trečią kartą. Ji pati vakaro metu nekoncertavo, bet dažnai rodėsi scenoje.

Tarp kitų vakaro akcentų buvo tipiškai išskirtiniai Lady Gagos (Leidi Gagos), kuri sugalvojo dar vieną būdą prikaustyti dėmesį, ir Miley Cyrus (Maili Sairus) pasirodymai. Pastaroji tris valandas trukusį šou užbaigė savo hitu "Wrecking Ball", virš jos scenoje verkiant gigantiškam kačiukui.

Lady Gaga ir R.Kelly (R.Kelis) pademonstravo puikiai parengtą numerį savo dainai "Do What U Want", kurio metu suvaidino prezidento meilės romaną. R.Kelly vaizdavo prezidentą, o Gaga - į Marilyn Monroe (Merilin Monro) panašią meilužę.

Katy Perry (Keti Peri) pradėjo vakarą japoniška tema - vilkėdama kimono atliko savo naujausią hitą "Unconditionally".

"Vertinu visus kitus apdovanojimų šou už tai, kokie jie yra. Kai kurie yra tik tam tikras šokiravo šou. Kai kurie yra tik kaip "Ei, pažiūrėkim, kiek įžymybių galime surinkti". Kai kurie yra tikrai pagrįsti, kaip "Grammy", o AMA yra labai pagrįstas šou, su muzikalumu", anksčiau viename interviu sakė K.Perry.

J.Timberlake'as buvo pirmasis ceremonijos, tiesiogiai transliuotos iš teatro " Nokia" Los Andželo centre, laureatas - jis buvo paskelbtas mėgstamiausiu popmuzikos ir roko atlikėju vyru.

Jis taip pat laimėjo geriausio ritmenbliuzo ar soulo albumo ir geriausio ritmenbliuzo ar soulo atlikėjo apdovanojimus.

"One Direction", kuri sudainavo "Story of My Life", vakaro pabaigoje atsiėmė "Mėgstamiausios popmuzikos ar roko grupės" ir "Mėgstamiausio popmuzikos ar roko albumo" apdovanojimus už "Take Me Home".

Tuo tarpu sidabro spalvos suknele pasipuošusi Jennifer Lopez (Dženifer Lopes) kaustė dėmesį rafinuotais šokio numeriais per savo duoklę salsos karalienei Celiai Cruz (Selijai Krus). Su ja scenoje pasirodė daugiau kaip 20 šokėjų.

Rihanna (Rijana) buvo paskelbta geriausia ritmenbliuzo ar soulo atlikėja, be to, gavo pirmąjį apdovanojimą "AMA ikona". Jį jai įteikė motina Monica Fenty (Monika Fenti), kuri, kaip pajuokavo dainininkė, sakydavo, kad ji turi "erzinantį, kimų mažo žmogaus balsą".

Rihanna ir jos motina scenoje pasirodė įpusėjus šou. M.Fenty dukrai pasakė, kaip didžiuojasi jos sėkme, ir pridūrė: "Žinau, kad tavo karjeros kelionė ne visuomet buvo lengva".

Rihanna pasakė: "Prieš maždaug 20 metų tikrai pradėjau versti tavo gyvenimą tikru pragaru savo erzinančiu, kimiu mažo žmogaus balsu, kaip jį vadindavai. Ir tikrai trikdydavau visą rajoną Barbadose, jie galėtų jums pasakyti, kad tai tiesa. Erzindavau visus savo kaimynus".

Dainininkė atliko "Diamonds" su orestru.

"Ar galim pakalbėti apie tai, kokia žavi yra Rihannos mama?" - atsiimdamas vieną iš trijų savo apdovanojimų sakė J.Timberlake'as, kuris su Karibų akcentu pridūrė: "Ji taip didžiuojasi "Ikona". Aš taip pat, Rihanna, aš tave myliu".

Per ceremoniją, kurią vedė "latino" reperis Pitbullis (Pitbulis), buvo ir politinis momentas - geriausio repo ar hiphopo albumo apdovanojimas atiteko Macklemore'ui (Maklemorui) ir Ryanui Lewisui (Rajenui Liuisui), kurie sakydami kalbą per teletiltą iš Majamio paminėjo juodaodžio Floridos paauglio Trayvono Martino (Treivono Martino) nužudymą.

"Dėl to, kad esame Floridoje, . . . noriu paminėti Trayvoną Martiną ir šimtų šimtus vaikų, kurie kiekvienais metais miršta dėl rasinio profiliavimo ir jį lydinčio smurto", - sakė Macklemore'as.

Tačiau užbaigti šou buvo patikėta M.Cyrus, kuri yra atidžiai stebima nuo pat itin "karšto" pasirodymo per MTV videomuzikos apdovanojimų ceremoniją ir kuri sekmadienį pademonstravo "Twitter" audrą sukėlusį stilių, kačiukų atvaizdais išmargintą bikinį ir minėtą dainuojantį ir verkiantį kompiuterinį katinėlį.

 

BNS informacija

Nuotrauka:http://en.wikipedia.org