Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaAmerika

Argentinoje per traukinių avariją žuvo trys ir buvo sužeisti dar 155 žmonės

14/06/2013

Taip pat skaitykite

Kanadietis, ieškojęs marihuanos per "Twitter", sulaukė sarkastiško policijos atsako Masiniam šnipinėjimui padėjo tašką JAV "giliai nusivylusios" dėl Rusijos teismo sprendimo įkalinti protestų lyderį Navalną JAV giria šaltakraujišką didvyrę, padėjusią išvengti šaudynių mokykloje

Buenos Airės, birželio 14 d. (AFP-BNS). Mažiausiai trys žmonės žuvo, o dar 155 buvo sužeisti, kai Buenos Airių pakraštyje ketvirtadienį avariją patyrė priemiestinis traukinys - toje pačioje geležinkelio linijoje, kur 2012 metais per avariją žuvo 51 žmogus.

Ketvirtadienio avarija įvyko Sarmiento linijoje netoli Kastelaro stotelės, maždaug 30 km į vakarus nuo Argentinos sostinės, kai keleivinis traukinys susidūrė su stovėjusiu tuščiu traukiniu.

Tą geležinkelio liniją eksploatuojanti kompanija pranešė, jog dar neaišku, kokia buvo 7 val. 7 min. (13 val. 7 min. Lietuvos laiku) įvykusios avarijos priežastis, bet nurodė, kad traukinys dideliu greičiu pravažiavo pro "įspėjimo" signalą sumažinti greitį ir tris "pavojaus" signalus sustoti.

"Išgirdau didelį triukšmą, visi pradėjo kristi, žmonės buvo ištikti šoko ir verkė", - pasakojo 26 metų keleivė, prisistačiusi Lida.

Dešimtys greitosios pagalbos automobilių, gelbėtojai ir savanoriai atvyko į avarijos vietą padėti sužeistiesiems. Gelbėjimo operacija buvo baigta po keturių valandų.

Avarijos vietoje buvo susirinkę ir šoko ištikti artimieji.

"Pažiūrėkit, prašom, pažiūrėkit, jo vardas yra Manuelis Tolaba, 29 metų amžiaus, juk turi būti kažkoks sąrašas", - su kūdikiu ant rankų prašė Alicia Castro (Alisija Kastro), kuri ieškojo savo svainio.

Vidaus reikalų ir transporto ministras Florencio Randazzo (Florensijus Randasas) sakė, jog eismas bus sutrikęs 24 valandas, "kad būtų galima vykdyti nuodugnų tyrimą".

"Norime neabejotinai žinoti, ar tai buvo nusikaltimas, ar nelaimingas atsitikimas", - pridūrė ministras, kuris sakė, kad traukinyje buvo įrengti nauji stabdžiai.

Tačiau profesinės sąjungos atstovo Danielio Ferrari (Danielio Ferario) pareiškime sakoma, kad problemų dėl to traukinio buvo jau pusmetis.

Mašinistas, kuris buvo sužeistas ir nuvežtas į ligoninę, kol kas nieko nekomentavo.

Sarmiento geležinkelio linijoje, kuri jungia sostinės vakarinius priemiesčius su centru, 2012 metų vasarį įvyko viena didžiausių traukinių avarijų per Argentinos istoriją - žuvo 51 ir buvo sužeista dar daugiau kaip 700 žmonių.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS