Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaAmerika

Atominėje elektrinėje JAV per pramoninį incidentą žuvo vienas ir buvo sužeisti dar trys žmonės

01/04/2013

Taip pat skaitykite

JAV siaubingas tornadas Oklahomos priemiestyje nusinešė 51 gyvybę, 20 vaikų Laisvės statula Niujorke vėl atidaryta lankytojams, minint JAV Nepriklausomybės dieną R. Zemkauskas vaikščiojo su kanadiečiu rašytoju, kuris kepa „napoleonus“ Kūdikis Mesijas išsaugos savo vardą


Mažinti straipsn

JAV atominėje elektrinėje sekmadienį per pramoninį incidentą, kurio metu jokios radioaktyvios medžiagos nepasklido, žuvo vienas darbininkas, o dar trys buvo sužeisti, pranešė pareigūnai ir elektrinę eksploatuojanti kompanija.

 

Per incidentą „Entergy Operations Inc“ Arkanzaso atominės elektrinės pirmajame skyriuje Raselvilyje nukrito generatoriaus dalis, kuri buvo gabenama iš turbinų pastato, sakoma kompanijos pareiškime.

„Visuomenei pavojaus nėra“, – priduriama jame.

Arkanzaso sveikatos apsaugos departamentas pabrėžė, kad tas nelaimingas atsitikimas, kuris įvyko maždaug 7 val. 45 min. (15 val. 45 min. Lietuvos laiku), buvo „ne radiacijos rajone ir nebuvo identifikuota jokio pavojaus visuomenės sveikatai ir saugumui“.

Sužeisti darbininkai buvo nuvežti į ligoninę, pranešė „Entergy“.

Elektrinės pirmasis skyrius buvo išjungtas kuro papildymui, o antrasis skyrius po minėto incidento išsijungė automatiškai.

„Abi elektrinės yra stabilios sustabdymo būklės, pavojaus visuomenei nėra“, – nurodė „Entergy“.

Ši nelaimė, kurios metu nukrito generatoriaus statorius – stacionari sistemos dalis, laikoma neįprastu įvykiu.

ai žemiausios pagal pavojingumą kategorijos incidentas pagal Atominės energetikos reguliavimo komisijos klasifikaciją, kurią sudaro iš viso keturios kategorijos.

„Labai liūdime dėl to, kas šiandien nutiko“, – sakė „Entergy“ viceprezidentas Jeffas Forbesas.

Kompanijoje, kuri tiekia elektrą 2,8 mln. vartotojų Arkanzase ir kaimyninėse Teksaso, Luizianos ir Misisipės valstijose, dirba maždaug 15 tūkst. žmonių.

Jai priklauso elektrinės, kurių galingumas – maždaug 30 tūkst. megavatų, tarp jų – daugiau kaip 10 tūkst. megavatų galios atominės elektrinės. Tai didžiausia JAV atominės energetikos sektoriaus gamintoja.

 

 

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.