Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaAmerika

JAV po žmonos nužudymo ir paskelbimo "Facebook" sulaikytas vyras

09/08/2013

Taip pat skaitykite

JAV paslapčių viešintojo Snowdeno atskleista informacija byloja apie CŽV plėtrą JAV žurnalistas teigia gavęs daugybę dokumentų iš paslapčių viešintojo Snowdeno JAV sekmadienį uždarys savo ambasadas dėl grėsmės saugumui JAV sugriuvus krantinės baro terasai apie 100 žmonių įkrito į vandenį

Majamis, Florida, rugpjūčio 9 d. (AFP-BNS). JAV policija ketvirtadienį apklausė vyrą, kuris įtariamas nušovęs žmoną ir šiurpų jos lavono atvaizdą paskelbęs "Facebook", pranešė pareigūnai.

31 metų Dereką Mediną apklausė detektyvai Majamyje. Anksčiau ketvirtadienį, nušovęs 26 metų žmoną Jennifer Alfonso (Dženifer Alfonso), jis pats pasidavė policijai.

Atrodo, kad D.Medina paskelbė kruvino žmonos lavono nuotrauką "Facebook", su prierašu "RIP (Ilsėkis ramybėje) Jennifer Alfonso", ir pasidavė policijai.

Prieš pat tos nuotraukos paskelbimą, jo statusas paskyroje buvo pakeistas, buvo parašyta: "Pamatysit mane naujienose".

"Einu į kalėjimą ar mirties nuosprendį už savo žmonos nužudymą myliu jus žmonės ilgiuosi jūsų žmonės rūpinkitės savim Facebook žmonės pamatysit mane naujienose, - parašė jis. - Mano žmona kumščiavo mane ir aš nebepakęsiu to užgauliojimo tad padariau ką padariau tikiuosi suprantat mane".

Policija sakė, kad D.Medina nušovęs žmoną automobiliu atvažiavo į Pietų Majamio policijos departamentą.

"Pareigūnai tada nuvyko į nurodytą vietą, kur rado auką mirusią nuo numanomų šautinių žaizdų, ir aukos 10 metų dukterį, kuri buvo nenukentėjusi, - sakoma policijos pranešime. - (Nusikaltimo) motyvas šiuo metu nežinomas".

D.Medinos "Facebook" puslapis su mirusios žmonos nuotrauka veikė kelias valandas, o vėliau ketvirtadienį buvo panaikintas.

Po nuotrauka, kuri iki uždarymo buvo peržiūrėta 170 kartų, buvo komentarų žmonių, kurie, regis, draugavo su nužudytąja.

"Ten mano draugė, Jennifer Alfonso", - parašė viena moteris.

"Kas nutiko?" - klausė kita.

Vietos žiniasklaida citavo D.Medinos tėvą Dereką Mediną vyresnįjį, kuris sakė, kad jo sūnus žmoną nužudė po baisaus šeimos ginčo.

"Jis tik pasakė, kad jo žmona pagriebė peilį ir puolė jį, kad jie baisiai grūmėsi ir jis ją nušovė", - sakė tėvas.

Kaip rašoma laikarščio "Miami New Times" tinklaraštyje, D.Medina yra internete parašęs savipagalbos knygą pavadinimu: "Kaip aš išgelbėjau kažkieno gyvybę ir santuoką, ir šeimos problemas bendravimu" (How I Saved Someone's Life and Marriage and Family Problems Thru Communication).

Tuo tarpu D.Medinos kaimynai vadina jį rajono sargybinį vaizduojančiu žmogumi, kuris patruliuodavo su paslėptu ginklu.

"Jis vaikštinėja su paslėptu ginklu, tad bando būti rajono sargybinis", - "NBC Miami" sakė kaimynas Yoshi Dade'as (Jošis Deidas).

"Jis visuomet būna ten vėlai naktį ir man atrodo keistas. Jis tarsi visuomet dairosi ir bando būti didvyris", - pridūrė jis.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS

Facebook Majamis