Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaAmerika

Bolivijos prezidentas Moralesas atvyko į Vieną, tačiau jo lėktuve nebuvo Snowdeno

03/07/2013

Taip pat skaitykite

Atominėje elektrinėje JAV per pramoninį incidentą žuvo vienas ir buvo sužeisti dar trys žmonės JAV areštinės kameroje užmirštam studentui bus išmokėta 4 mln. dolerių kompensacija Tunelyje susidūrė du autobusai Pirmoji indų kilmės "Mis Amerika" sveikina konkurso įvairovę

Viena, liepos 3 d. (AFP-BNS). Bolivijos prezidentas Evo Moralesas (Evas Moralesas) yra atvykęs į Vienos oro uostą, tačiau bėgliu tapusio JAV žvalgybos paslapčių viešintojo Edwardo Snowdeno (Edvardo Snoudeno) jo lėktuve nėra, trečiadienį paryčiais patvirtino vienas Austrijos URM pareigūnas.

"Prezidentas Moralesas išvyks trečiadienį anksti ryte į La Pasą", Bolivijos sostinę, ministerijos atstovas Alexander'as Schallenbergas (Aleksandras Šalenbergas) sakė naujienų agentūrai AFP. Austrijai nežinoma, kodėl E.Moraleso lėktuvas ten nusileido, pridūrė jis.

Anksčiau Bolivijos užsienio reikalų ministras Davidas Choquehuanca (Davidas Čokehuanka) apkaltino Prancūziją ir Portugaliją neleidus E.Moraleso lėktuvui įskristi į jų oro erdvę dėl klaidingo įsitikinimo, kad tame lėktuve yra E.Snowdenas.

"Prezidentas buvo priverstas nusileisti Vienoje", - jis sakė žurnalistams La Pase, pridūręs, kad E.Moraleso gyvybei buvo sukeltas pavojus dėl priverstinio neplanuoto nusileidimo.

"Sklandė nepagrįsti gandai, kad ponas Snowdenas gali būti tame lėktuve", - nurodė D.Choquehuanca.

E.Moralesas, kuris skrenda į savo šalį po kelionės į Maskvą, anksčiau antradienį sakė, jog jeigu E.Snowdenas pasiprašytų politinio prieglobsčio, Bolivija svarstytų, ar jį suteikti.

Bolivija yra viena iš 21 valstybės, kuriose E.Snowdenas pasiprašė prieglobsčio, nurodė vyriausybių paslaptis viešinantis portalas "WikiLeaks".

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS