Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaAzija

Avarijos ištiktoje Fukušimos atominėje jėgainėje vėl pastebėtas besiveržiantis garas

23/07/2013

Taip pat skaitykite

Musulmonų brolija grasina nuversti "perversmininkus kariškius" Irake per virtinę sproginimų žuvo 24 žmonės, 210 sužeista Dešimties užsieniečių mirtis Pakistane yra smūgis šalies turizmui Turkijos premjeras ragina "pamokyti protestuotojus" per artimiausius rinkimus

Tokijas, liepos 23 d. (AFP-BNS). Avarijos ištiktą Japonijos Fukušimos atominės jėgainę valdanti bendrovė antradienį pranešė antrąkart per kelias pastarąsias dienas pastebėjusi iš vieno nuniokoto reaktoriaus besiveržiantį garą, tačiau spinduliuotės intensyvumas nepadidėjo.

Garai buvo pastebėti kylantys iš 3-ojo reaktoriaus bloko 5-ojo aukšto po 9 val. vietos (3 val. Lietuvos) laiku, nurodė bendrovė "Tokyo Electric Power Co." (TEPCO), pridūrusi, kad jos darbuotojai tebepumpuoja aušinimo vandenį į reaktorių ir baseiną, kuriame laikomi panaudoti branduolinio kuro strypai.

TEPCO teigia, kad matavimo įranga neparodė jokių reikšmingų pokyčių, įskaitant vėžį galinčios sukelti spinduliuotės, sklindančios iš pažeisto reaktoriaus, lygį.

Garas buvo pastebėtas toje pačioje vietoje, kur jis prasiveržė praeitą ketvirtadienį, tačiau dingo kitą dieną, o TEPCO pripažino tiksliai nežinanti, kokia buvo to incidento priežastis.

Bendrovė tiria prielaidą, kad garo šaltinis galėjo būti susikaupęs lietaus vanduo.