Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaAzija

Avarijos ištiktoje Fukušimos atominėje jėgainėje vėl pastebėtas besiveržiantis garas

23/07/2013

Taip pat skaitykite

Sirijos sostinėje susprogdintas automobilis, žuvo 7 žmonės, sužeista dešimtys Indijoje areštuotas įtariamas kovotojų lyderis Yasinas Bhatkalas Kinijoje iš kanalizacijos vamzdžio išgelbėtas naujagimis Kinė, kuri pranešė apie vaiką kanalizacijos vamzdyje, yra jo motina

Tokijas, liepos 23 d. (AFP-BNS). Avarijos ištiktą Japonijos Fukušimos atominės jėgainę valdanti bendrovė antradienį pranešė antrąkart per kelias pastarąsias dienas pastebėjusi iš vieno nuniokoto reaktoriaus besiveržiantį garą, tačiau spinduliuotės intensyvumas nepadidėjo.

Garai buvo pastebėti kylantys iš 3-ojo reaktoriaus bloko 5-ojo aukšto po 9 val. vietos (3 val. Lietuvos) laiku, nurodė bendrovė "Tokyo Electric Power Co." (TEPCO), pridūrusi, kad jos darbuotojai tebepumpuoja aušinimo vandenį į reaktorių ir baseiną, kuriame laikomi panaudoti branduolinio kuro strypai.

TEPCO teigia, kad matavimo įranga neparodė jokių reikšmingų pokyčių, įskaitant vėžį galinčios sukelti spinduliuotės, sklindančios iš pažeisto reaktoriaus, lygį.

Garas buvo pastebėtas toje pačioje vietoje, kur jis prasiveržė praeitą ketvirtadienį, tačiau dingo kitą dieną, o TEPCO pripažino tiksliai nežinanti, kokia buvo to incidento priežastis.

Bendrovė tiria prielaidą, kad garo šaltinis galėjo būti susikaupęs lietaus vanduo.