Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaDienos naujienos

Beveik 6 tūkst. per potvynius Indijoje dingusių žmonių laikomi žuvusiais

16/07/2013

Taip pat skaitykite

Švedai stebisi miške rastu ruonio jaunikliu Bangladešo fabriko griuvėsiuose rasta gyva moteris, praėjus 17 parų po pastato griūties Įtariami Bostono sprogdintojai planavo surengti ataką Niujorke, teigia JAV policija Harvarde vėl išdalytos alternatyviosios Nobelio premijos

Dehradūnas, Indija, liepos 15 d. (AFP-BNS). Beveik 6 tūkst. žmonių, kurie buvo laikomi dingusiais per praėjusio mėnesio staigius potvynius ir žemės nuošliaužas Šiaurės Indijoje, dabar yra laikomi žuvusiais, pirmadienį pranešė pareigūnai.

Maldininkus, turistus, kitus žmones nunešė vandens srautai, kai birželį po musoninių liūčių kilo staigūs potvyniai Himalajų valstijoje Utarakhande. Buvo nušluoti ištisi kaimai ir miesteliai.

Tuo laiku buvo patvirtinta, kad žuvo 1 tūkst. žmonių, o dar tūkstančiai buvo įtraukti į dingusiųjų sąrašus. Labiausiai nukentėjusiuose rajonuose kariškiai vykdė didelio masto gelbėjimo operaciją.

Utarakhando vyriausiasis ministras Vijayas Bahuguna (Vidžajas Bahuguna) sakė, kad dingusieji nuo šiol bus laikomi dingusiais ir kad prasidės kompensacijų jų šeimoms procesas.

"Dingusiųjų sąraše yra 5 748 žmonės ir rytoj prasidės kompensavimo jų šeimoms procesas", - sakė jis.

Smarkios liūtys ir žemės nuošliaužos nunešė namus, viešbučius, ir kelius - per patį piligriminių kelionių Utarakhande piką.

Ši valstija dėl joje išsibarsčiusių svarbių šventyklų yra vadinama "Dievų žeme".

Po stichinės nelaimės Indijos kariai, kuriems padėjo sraigtasparniai, išgelbėjo daugiau kaip 100 tūkst. maldininkų ir turistų iš atkirstų kaimų bei kurortų.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS