Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaDienos naujienos

Cliffas Richardas išleis 100-ąjį albumą

05/09/2013

Taip pat skaitykite

Italija turėtų "priešintis" Europai dėl griežto taupymo vajaus, teigia buvęs premjeras Berlusconi Kipras sušvelnino suvaržymus krizės ištiktuose bankuose Kaip Kerry "neapdairus" komentaras dėl Sirijos gali paskatinti "persilaužimą" Lietuvos ir Pietų Korėjos bendradarbiavimas skleidžia sparnus

Londonas, rugsėjo 4 d. (WENN-BNS). Britų muzikos veteranas seras Cliffas Richardas (Klifas Ričardas), akivaizdu, į pensiją nesirengia - jis paskelbė planus išleisti savo 100-ąjį albumą.

72 metų "Living Doll" dainininkas "The Fabulous Rock 'n' Roll Songbook" išleis lapkritį - praėjus 54 metams po debiutinio 1959-ųjų "Cliff".

"Visuomet jaudina ir įkvepia buvimas įrašų studijoje ir aš manau, kad per ateinančius kelerius metus dar daug ką pateiksiu - aš tikrai dar nesu pasirengęs išeiti į pensiją. Patyriau tiek malonumo kurdamas šį albumą. Dainavimas ir rokenrolo atlikimas taip stiprina", - sakė jis.

Ankstesnis C.Richardo albumas buvo įrašytas Našvilyje Tenesyje.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS

Londonas