Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaDienos naujienos

Po išpuolio prieš Lietuvą kabelinė televizija "Cgates" atjungia Pirmąjį Baltijos kanalą

08/10/2013

Taip pat skaitykite

Catherine ir Williamas pasauliui parodė savo atžalą Mįslingai miręs Rusijos oligarchas Borisas Berezovskis rastas su kilpa ant kaklo. Didžiojoje Britanijoje minimalus valandinis darbo užmokestis padidėjo iki £6.31 per valandą Lietuvos bankroto rizika mažėja

Vilnius, spalio 7 d. (BNS). Pirmadienį kabelinės televizijos operatorius "Cgates" sustabdė Pirmojo Baltijos kanalo (PBK) retransliavimą.

Portalui 15min.lt tai patvirtino "Cgates" vadovas Paulius Dambrauskas.

"Šiuo metu vykdomi techniniai atjungimo darbai ir per artimiausią valandą žadame sustabdyti kanalo retransliaciją. Gavome klientų skundų dėl praėjusį penktadienį parodytos, galimai Lietuvos įstatymus pažeidžiančios laidos", - portalui sakė P.Dambrauskas.

Praėjusį penktadienį buvo parodyta propagandinė laida apie 1991-ųjų metų Sausio 13-osios įvykius.

"Kreipėmės į PBK ir atsakingas Lietuvos institucijas prašydami situacijos paaiškinimo. Gavę paaiškinimus spręsime, kaip elgtis toliau", - sakė "Cgates" vadovas.

Pasak jo, tokių veiksmų tenka imtis pirmą kartą.

BNSprimena, kad dėl Pirmojo Baltijos kanalo laidos, kurioje neigiami sovietų nusikaltimai 1991 metų sausį per agresiją prieš Lietuvą, Lietuvos radijo ir televizijos komisija (LRTK) pradėjo tyrimą.

Dėl šios laidos Seimo narys konservatorius Arvydas Anušauskas prašo ir prokurorų tyrimo.

Laidoje buvo interviu su Vilniaus televizijos bokštą šturmavusios grupės "Alfa" tuometiniu vadu Michailu Golovatovu ir kitais pašnekovais, kurie neigė buvus kariškių ataką.

1991-ųjų sausio 13-ąją sovietų kariuomenei šturmuojant televizijos bokštą žuvo 13 Lietuvos laisvės gynėjų, tarp jų viena mergina - Loreta Asanavičiūtė, kuri pateko po tanko vikšrais ir mirė ligoninėje. Įmedicinos įstaigas kreipėsi 580 nukentėjusiųjų.

Vykdant agresiją prieš nepriklausomybę atkūrusią Lietuvą, sovietų tankai ir šarvuočiai buvo apsiautę televizijos bokštą bei Lietuvos radijo ir televizijos komiteto pastatą, kurį tik savo kūnais gynė daugiatūkstantinė taikių Lietuvos gyventojų minia.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS