Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaDienos naujienos

Teismas nagrinėja sulaikytos Vilniuje pusnuogės protestavusios ukrainietės iš "Femen" bylą

29/11/2013

Taip pat skaitykite

Popiežius griežtai kritikuoja vaikų išnaudojimą namų ruošoje Seimo kanceliarija prisijungs prie tarptautinės aplinkosaugos akcijos „Žemės valanda“ Stalo futbolas ir virtuali realybė Egipte smurtas nusinešė mažiausiai 464 gyvybes, pranešė pareigūnai

Vilnius, lapkričio 29 d. (BNS). Į Vilniaus miesto apylinkės teismą penktadienį buvo pristatyta prie parodų centro "Litexpo" sulaikyta Ukrainos pilietė, kuri pusnuogė protestavo prieš Ukrainos prezidento Viktoro Janukovyčiaus sprendimą nepasirašyti asociacijos sutarties ir laisvos prekybos sutarties su Europos Sąjunga.

Teismas nagrinėja 1988 metais gimusios J.Ž. bylą, pranešė policija. Sprendimą dėl bylos teisėjas skelbs 15 val.

Ukrainos pilietė buvo sulaikyta už Lietuvos Respublikos susirinkimų įstatymo 9 straipsnio 4 punkto pažeidimą. Šis punktas skelbia, kad asmenys nuogi ar kitaip savo išvaizda ar turimais ir demonstruojamais daiktais, pažeidžia teisės normose įtvirtintus dorovės principus.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovas Paulius Radvilavičius BNS sakė, kad mergina administracinėn atsakomybėn traukiama už nedidelį chuliganizmą bei susirinkimų ir kitų masinių renginių tvarkos pažeidimą.

Posėdis numatytas penktadienio popietę. Į posėdį pristatyta pažeidėja, teisėjui pateikta policijos surinkta medžiaga.

Už nedidelį chuliganizmą Lietuvos administracinių teisės pažeidimų kodeksas numato baudą nuo 100 iki 300 litų, arba administracinį areštą iki 30 parų.

Už susirinkimų įstatymo ir kitų masinių renginių tvarkos pažeidimą asmuo gali būti nubaustas nuo 100 iki 2 tūkst. litų bauda, ar administraciniu areštu iki 30 parų.

Ukrainos pilietė iš pradžių buvo pristatyta į Vilniaus miesto penktąjį policijos komisariatą.

Kaip praneša Lietuvos naujienų portalai, pusnuogė moteris prie "Litexpo" centro pasirodė į plenarinę sesiją renkantis ES narių ir Rytų partnerystės programos šalių lyderiams. Iki pusės nuoga moteris su užrašu ant krūtinės "Ukraine to EU" netikėtai iššoko iš automobilio ir tuoj pat buvo sulaikyta policijos pareigūnų.

Manoma, kad ji gali priklausyti organizacijai "Femen", kuri garsėja pusnuogių arba nuogų moterų protesto akcijomis prieš seksualinio ir politinio pobūdžio represijas.

Penktadienį Vilniuje vyksta Rytų partnerystės viršūnių susitikimas.

BNS informacija

Nuotrauka: eldiario.com.uy