MuzikantaiEuroplius - tai aktualios naujienos verslui ir kiekvienam lietuviui

PradžiaDienos naujienos

D. Beckham palieka futbolo aikštelę

17/05/2013

Taip pat skaitykite

Maskvoje per nuteisto opozicijos lyderio Navalno šalininkų demonstraciją sulaikyti per 200 žmonių Mįslingai miręs Rusijos oligarchas Borisas Berezovskis rastas su kilpa ant kaklo. Rusijos banko klastotės apgavo ir lietuvius Didžiosios Britanijos biudžeto deficitas rugpjūtį smuko iki 13,2 mlrd. svarų

D.Britanijos spaudos puslapiai nuo vakar mirga D.Beckhamo nuotraukomis, gyvenimo aprašymu bei antraštėmis apie oficialiai paskelbtą naujieną- visame pasaulyje žinomas vyras nutraukia futbolininko karjerą.

„Visada sau žadėjau, jog noriu išeiti kol dar esu aukštumose“- tai vakar vienam žurnalistų teigė 38m. vienas geriausių D.Britanijos futbolininkų. Buvęs Anglijos futbolo komandos kapitonas po 20metų trukusios karjeros, futbolo aikštę paliks dar šio sezono pabaigoje. Skaičiuojama, kad David‘as Anglijai atstovavo 115 rungtynėse ir žaidė 394 Manchester United futbolo mačuose, laimėjo šešis Premier League titulus. Futbolininkas neslėpia džiaugsmo kiekviena laimėta pergale, uždirbta šlove ir susikrautais turtais.

Konkursas bilietai dykai! Konkurso užuomina: "Rytinė kava" Konkurso sąlygas rasi čia. Sėkmės!

D.Beckham noriai duoda interviu spaudai ir atsako į visus rūpimus klausimus- spaudos antraštės analizuoja kiekvienus metus, skaičiuoja uždirbtus milijonus, aptarinėja kiekvieną jo ištartą frazę bei bando kalbinti žvaigždės šeimos narius bei draugus. Viename interviu prasitaręs, jog apgailestauja tik dėl vieno- jog daug žmonių jį garbina ne dėl futbolininko karjeros, o dėl to, kuo jis užsiėmė kaip papildoma veikla. Daugelį metų David nuotraukos populiarino drabužių kolekcijas, apatinį trikotažą, kvepalus, bei buvo ne vienos kompanijos reklaminiu veidu, tačiau vyras norėtų būti prisimenamas už jo nuopelnus futbolo aikštelėje. „Jei man, dar būnant vaiku, kas nors būtų pasakęs, kad Anglijai atstovausiu daugiau nei 100 rungtynėse, rinksiu Manchester United trofėjus bei žaisiu keliuose geriausiuose Pasaulio futbolo klubuose,- būčiau nepatikėjęs ir net nedrįsęs apie tai pasvajoti“ kalbėjo vakar Pasaulinė futbolo žvaigždė.