Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaDienos naujienos

Pakistaną vėl sukrėtė stiprus 6,8 balo žemės drebėjimas, žuvo 12 žmonių

28/09/2013

Taip pat skaitykite

Dauguma gyventojų mano, kad mokesčiai Lietuvoje per dideli Kur policija? O kur sąžinė? Rusija gali smarkiai sumažinti žuvies ir jos produktų importą iš Lietuvos ir kitų šalių Bostono oro erdvė uždaryta dėl įtariamo maratono sprogdintojo gaudynių

Islamabadas, rugsėjo 28 d. (AFP-BNS). Per 6,8 balo stiprumo žemės drebėjimą šeštadienį Pakistano pietvakarių regione žuvo 12 žmonių.

"Mažiausiai 12 žmonių žuvo, septyni sužeisti", - sakė naujienų agentūrai AFP Abdulas Latifas Kakaras, vadovaujantis provincijos Stichinių nelaimių valdymo agentūrai.

Požeminiai smūgiai užregistruoti 12 val. 34 min. vietos (10 val. 34 min. Lietuvos) laiku regione, kurį prieš kelias dienas nuniokojo ir daugiau kaip 300 gyvybių nusinešė dar stipresni požeminiai smūgiai.

Naujojo drebėjimo židinys buvo už 96 kilometrų į šiaurės rytus nuo Avarano 14 kilometrų gylyje, nurodė JAV geologijos tarnyba.

"Tai buvo ne pakartotinis, o visiškai naujas žemės drebėjimas", - sakė televizijai "Geo" Pakistano nacionalinio seisminio centro direktorius Zahidas Rafi (Zahidas Rafis).

Pareigūnai nuogąstauja, kad Avarano rajone, kuris yra skurdžiausias pietvakarinėje Beludžistano provincijoje, stichijos aukų bus daugiau.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

www.bns.lt