Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaDienos naujienos

Darbingų metų rezultatą „Report 2013“ Kastis Torrau ir Donatello pristatys trijų šalių šokių aikštelėse

02/12/2013

Taip pat skaitykite

Lietuvos ūkininkams ir vargani tautiečiai šeichais rodosi Ortodoksai švenčia Kalėdas Vokietijoje ant kompiuterio klaviatūros užsnūdęs banko darbuotojas pervedė šimtus milijonų eurų Papua ir Naujojoje Gvinėjoje sulaikyti keturi grupiniu amerikietės išprievartavimu įtariami asmenys

Vieni užimčiausių Lietuvos didžėjų Kastis Torrau ir Donatello tęsia tradiciją kalendorinius metus baigti per juos studijoje gimusių kūrinių miksu. Jau trečiasis „reportažų“ serijoje rinkinys „Report 2013“ gerbėjams bus pristatytas specialaus turo Lietuvoje, Didžiojoje Britanijoje ir Airijoje metu.

„Nesivaikydami madų žengiame savo keliu, vystome savo skambesį, šis miksas tai kuo puikiausiai atspindi“, – kompaktinio disko formatu pasirodysiantį darbą komentuoja vienas jo autorių Kastis Torrau. Didžėjus ir prodiuseris taip pat pripažįsta, kad dueto skambesys šiandien yra brandesnis ir kiek tamsesnis, nei anksčiau. Anot jo, kiekvienais metais tandemas siekia tobulesnių rezultatų ir tiki, kad tai įvertins klausytojai.

Donatello pritaria kolegai sakydamas, kad į „Report 2013“ sudėti visi geriausi bei patiems brangiausi kūriniai, kuriais didžėjai šokdino žmones šiemet. Tarp ilgamečių pulto bei studijos kolegų jokių ginčų ar diskusijų dėl kūrinių sąrašo nebuvo, nes atlikėjų požiūriai ir skoniai sutampa.

Paprašyti išrinkti daugiausiai dėmesio šiemet sulaukusį kūrinį Kauno didžėjai vienbalsiai įvardino savo remiksą šokių aikštelių klasika jau tapusiam projekto „Andain“ kūriniui „Beautiful Things“. „Nuo pat remikso pasirodymo per savaitę sulaukiu bent vieno laiško su prašymu juo pasidalinti“, – juokauja Donatello. Kastis Torrau į simbolinį įsimintiniausių topą taip pat siūlo kolegos remiksą „Depeche Mode“ bei bendrą darbą su prodiuseriu Arnu D, skirtą legendiniams „Tilt“.

„Report 2013“ pristatymo turas pradedamas jau gruodžio 7-ąją. Londono klube „Studio338“ su progos „kaltininkais“ iš Lietuvos pasirodys ir ypatingas svečias – amerikietis John Creamer. Po trumpos stotelės Klaipėdoje, kurios klube „Fabric“ mikso išleidimas bus atšvęstas gruodžio 13-ąją, Kastis Torrau ir Donatello skubės į Airiją. Pasirodymas Dublino „Turks Head“ suplanuotas gruodžio 14-ąją.

Tarpušvenčiu „Report  2013“ garsais džiaugsis Jurbarke gyvenantys melomanai, o Naujuosius metus Kastis Torrau ir Donatello sutiks Kauno „Gargare“. Būtent šiame klube didžėjų kvietimu šiemet lankėsi šokių muzikos žvaigždė Maceo Plex. Abu „Report 2013“ autoriai tą naktį įvardina kaip vieną didžiausių 2013-ųjų pasiekimų renginių organizavimo srityje.

Sausį Kastis Torrau ir Donatello lankysis Raseiniuose, Tauragėje, Marijampolėje ir Ukmergėje. Kaip teigia atlikėjai, šis „Report 2013“ turo stotelių sąrašas – dar negalutinis. Visuose renginiuose „Report 2013“ bus dovanojamas susirinkusiems. Planuojama pagaminti 5000 kompaktinio disko kopijų.

Planavimas – neatsiejama sėkmingos karjeros dalis, tad didžėjai jau gali atskleisti ir keletą tikslų, iškeltų 2014-iesiems. Bičiulių kelionių planuose – JAV, Kanada, Rusija, Pietų Amerika, studijoje jau surikiuoti projektai su „Tilt“, Matt Darey ir kitais stipriais šokių muzikos vardais iš viso pasaulio. „Esminis tikslas išlieka tas pats – kūrybos pagalba eksportuoti save į pasaulį“, – apie pradėtus ir tęsiamus sėkmingus darbus drąsiai kalba Kastis Torrau ir Donatello.