Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaAzija

Egipte protestuotojams reikalaujant Mursi atsistatydinimo, žuvo penki žmonės

01/07/2013

Taip pat skaitykite

Fukušimos atominėje jėgainėje iš rezervuaro nutekėjo 300 tonų radioaktyvaus vandens Sharifas prisieks trečiai kadencijai Pakistano premjero poste Rusijos teismas nutarė nesutrumpinti laisvės atėmimo bausmės "Pussy Riot" narei Pakistane vyksta demokratijos raidai svarbūs, bet smurto temdomi rinkimai

Kairas, liepos 1 d. (AFP-BNS). Egipte protestuotojams užtvindžius miestų gatves ir reikalaujant islamiškų jėgų iškelto prezidento Mohamedo Mursi (Mohamedo Mursio) atsistatydinimo, žuvo penki žmonės.

Vykusios masinės demonstracijos priminė 2011 metų sukilimą, kuris galiausiai sudarė sąlygas M.Mursi ateiti į valdžią.

"Tai didžiausias protestas per Egipto istoriją", - AFP sakė šaltinis armijoje, kuris nenorėjo skelbti savo pavardės ir kuris pridūrė, kad visoje šalyje į gatves išėjo "milijonai".

Tačiau vėliau sekmadienį kilus susirėmimams, žuvo penki žmonės.

26 metų vyras žuvo, o dar keli žmonės buvo sužeisti protestuotojams atakuojant Musulmonų brolijos būstinę Kaire, sakė vienas ligoninės pareigūnas.

Televizijos reportažuose buvo matyti degantis pastatas ir dešimtys jį puolančių žmonių, kurie svaidė akmenis ir padegamąsias bombas.

Musulmonų brolijos šalininkai į puolančiuosius šaudė šratais, bandydami juos atremti, įvykio vietoje matė AFP žurnalistas. Vėliau aplink pastatą girdėjosi šaudant iš automatinių ginklų.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS