Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaAzija

Egipto vyriausybė grasina "geležine ranka" susidoroti su terorizmu

05/09/2013

Taip pat skaitykite

Irake per sprogimą prieš rinkimus žuvo penki žmonės Damaske jaučiamas palengvėjimas ir viltis dėl JAV ir Rusijos susitarimo Afganistanas dėl opijaus antplūdžio kaltina didėjančią pasaulinę paklausą Sirijos premjeras liko gyvas per pasikėsinimą

Kairas, rugsėjo 5 d. (AFP-BNS). Egipte ketvirtadienį pažadėta smogti "terorizmui geležine ranka", - taip atsakyta į pasikėsinimą į vidaus reikalų ministrą Mohammedą Ibrahimą (Mohamedą Ibrahimą), kuris liko gyvas, kai prie jo kortežo netoli ministro namų Kaire buvo susprogdinta bomba.

"(Ministrų) kabinetas tvirtina, kad šis nusikalstamas aktas nesutrukdys vyriausybei kovoti su terorizmu jėga ir ryžtu", - sakoma kabineto pranešime.

Jame dar nurodoma, kad Egipto vyriausybė "smogs geležine ranka tiems, kurie kelia grėsmę nacionaliniam saugumui, kol stabilumas sugrįš" visoje šalyje.

Saugumo pareigūnai sakė, kad automobilyje paslėpta bomba prie ministro kortežo sprogo maždaug 10 val. 30 min. vietos (11val. 30 min. Lietuvos) netoli jo namų Kairo Nasro miesto rajone. Toks išpuolis Egipto sostinėje yra pirmas per daugelį metų.

Vienas Sveikatos apsaugos ministerijos pareigūnas nurodė, kad per sprogimą buvo sužeisti septyni žmonės, o Vidaus reikalų ministerijos atstovas sakė, jog buvo sužeisti keturi policininkai, vienam iš jų sprogimas nutraukė koją.

Netrukus M.Ibrahimas pasirodė per televizija ir pasmerkė išpuolį, kai prie jo kortežo buvo susprogdinta bomba, pavadino jį "bailiu mėginimu nužudyti" ir sakė, kad sužeista "daug sargybinių". 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS

Kairas