Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaAzija

Rusijos policija konfiskavo paveikslą, kuriame Putinas dėvi moteriškus apatinius

29/08/2013

Taip pat skaitykite

Afganistane nukauti šeši užpuolikai mirtininkai Tunise nukauti du džihado kovotojai ir dar du suimti, pranešė šaltinis VRM Sirijoje galingas sprogimas sudrebino Homso miestą, žuvo 22 žmonės Maskvos teismas velionį advokatą Magnickį pripažino kaltu dėl mokesčių vengimo

Sankt Peterburgas, rugpjūčio 28 d. ("Reuters"-BNS). Rusijos policija iš vienos meno galerijos Sankt Peterburge konfiskavo paveikslą, vaizduojantį šalies prezidentą ir premjerą dėvinčius moteriškus apatinius, o pareigūnai pareiškė, kad tas satyrinis atvaizdas pažeidžia įstatymus, kurių jie neįvardijo.

Pareigūnai taip pat išsinešė paveikslą, vaizduojantį Rusijos Ortodoksų Bažnyčios vadovą apnuoginta ištatuiruota krūtine, ir du kitus, pašiepiančius įstatymų leidėjus, kurie palaikė įstatymą, draudžiantį vadinamąją gėjų propagandą, nurodė galerijos darbuotojai.

Policija nurodė paėmusi tuos paveikslus iš galerijos "Valdžios muziejus", įkurtos dviejuose kambariuose viename bute, pirmadienio vakarą, gavusi pranešimų, kad jie yra kertasi su šalies įstatymais.

Policija daugiau detalių nepateikė, bet Rusijoje veikia įstatymas dėl pareigūnų įžeidimo, už kurį gresia iki vienerių metų laisvės atėmimo.

Viename paveiksle matomas prezidentas Vladimiras Putinas, dėvintis aptemptus naktinius marškinius ir šukuojantis plaukus premjerui Dmitrijui Medvedevui, kuris vaizduojamas vilkintis moteriškas kelnaites ir liemenėlę.

Sankt Peterburgo miesto tarybos deputatas Vitalijus Mironovas, kurio veidas viename iš paveikslų buvo pavaizduotas kartu su gėjų teisių judėjimo vaivorykštės spalvų vėliava, sakė naujienų agentūrai "Reuters", kad tie atvaizdai yra netinkami ir "aiškiai pornografinio pobūdžio".

Sankt Peterburgas, kuriame kitą savaitę vyks Didžiojo dvidešimtuko (G-20) viršūnių susitikimas, buvo vienas iš pirmųjų Rusijos miestų, priėmusių įstatymą, draudžiantį skleisti nepilnamečiams "netradicinių lytinių santykių propagandą".

Rusijos parlamentas taip pat priėmė panašų įstatymą, išprovokuodamas protestus užsienyje ir raginimus boikotuoti žiemos olimpines žaidynes, kurios ateinantį vasarį vyks Rusijos Juodosios jūros kurorte Sočyje.

Galerijos savininkas Aleksandras Donskojus sakė, kad pareigūnai taip pat uždarė "Valdžios muziejų" ir nepateikė jokių paaiškinimų dėl tų paveikslų pašalinimo iš ekspozicijos "Lyderiai".

"Tai buvo (neteisėtas) konfiskavimas, - jis sakė naujienų agentūrai "Reuters". - Mums neįteikė jokių oficialių dokumentų, draudžiančių mūsų veiklą, ir jokio kvito, patvirtinančio, kad buvo konfiskuotos mūsų kuklios lėšos."

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS

Sankt Peterburgas Rusijos policija Putinas