Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaAzija

ElBaradei prisaikdintas Egipto viceprezidentu

15/07/2013

Taip pat skaitykite

Malaizijoje įkalinta tarnaitę badu numarinusi pora Japonija planuoja išplėsti savo oro erdvės gynybos zoną Kinija švelnina "vieno vaiko" politiką Sprogusiame Indijos povandeniniame laive dirbantys narai ištraukė pirmuosius aukų kūnus

Kairas, liepos 14 d. (AFP). Žymus Egipto liberalių pažiūrų lyderis Mohamedas ElBaradei (Mohamedas ElBaradėjus) sekmadienį buvo prisaikdintas šalies viceprezidentu užsienio ryšiams, pranešė prezidentūra.

M.ElBaradei, buvęs Jungtinių Tautų (JT) branduolinės priežiūros organizacijos TATENA vadovas, kuris yra apdovanotas Nobelio taikos premija, į šias pareigas buvo paskirtas po to, kai liepos 3 dieną kariškiai nuvertė islamiškoms jėgoms atstovavusį prezidentą Mohamedą Mursi (Mohamedą Mursi).

Iš pradžių jį buvo ketinama paskirti vyriausybės vadovu, bet jo kandidatūrą atmetė ultrakonservatyvi salafitų partija "Al-Nur".

Praėjusių metų pabaigoje M.ElBaradei buvo paskirtas vadovauti Nacionaliniam gelbėjimo frontui, kairiųjų ir liberalių grupių koalicijai, kuri susiformavo po to, kai lapkričio mėnesį M.Mursi pabandė išplėsti savo valdžios įgaliojimus.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS