Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaKitos sporto šakos

Europos stalo teniso čempionato asmenines varžybas pergale pradėjo tik Rūta Paškauskienė

09/10/2013

Taip pat skaitykite

Klasikinėse dviratininkų lenktynėse Belgijoje Egidijus Juodvalkis finišavo penkioliktas Aidis Kruopis daugiadienių dviratininkų lenktynių Olandijoje pirmajame etape finišavo 30-as WTA serijos teniso turnyro Austrijoje starte - Šveicarijos, Ukrainos ir Italijos atstovių pergalės Evaldas Šiškevičius atskiro starto lenktynėse "Chrono des Nations" Prancūzijoje finišavo šešioliktas

Švechatas, spalio 9 d. (BNS). Austrijoje vykstančiame Europos stalo teniso čempionate asmenines atrankos varžybas pergale pradėjo tik Rūta Paškauskienė.

Antradienį pirmajame 6 grupės mače Lietuvos stalo teniso lyderė vos per 9 minutes 3-0 (11:4, 11:4, 11:3) nugalėjo Marijam Imanovą iš Azerbaidžano.

Trečiadienį antrąjį grupės mačą R. Paškauskienė žais su šveicare Rachel Moret, kuri antradienį pirmajame ture 1-3 (11:7, 9:11, 7:11, 7:11) nusileido vengrei Mercedes Nagyvaradi.

Dvejetų varžybose devintąjį reitingą turinti Rūtos Paškauskienės ir ukrainietės Margaritos Pesotskos pora be atrankos kovų pateko į atkrintamąsias varžybas.

Visi kiti Lietuvos atstovai tiek vienetų, tiek dvejetų varžybose pralaimėjo pirmuosius susitikimus.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.