Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaKitos sporto šakos

Sekmadienį Birštone - pirmasis 2013 metų Lietuvos plento taurės dviračių lenktynių etapas

28/04/2013

Taip pat skaitykite

Lietuvos vyrų rankinio lygoje čempionas Klaipėdos "Dragūnas" žaidžia pergalingai BNS Lietuvos motokroso rinktinė savaitgalį startuos motokroso olimpiadoje "Motocross of Nations" Ieva Dumbauskaitė ir Monika Povilaitytė išvyko į tarptautinį FIVB paplūdimio tinklinio turnyrą "Phuket Open" Tailande Andrius Velička oficialiai tapo Vilniaus MFD "Žalgirio" klubo žaidėju

Vilnius, balandžio 28 d. (BNS). Sekmadienį Birštone prasidės jau ketvirtus metus organizuojamos Lietuvos plento dviračių taurės varžybos.

Nuolat gausėjant šios sporto šakos dalyvių skaičiui, šiemet bus rengiami penki etapai, kuriuose planuojama, jog varžysis per 2000 dalyvių.

2012 metais trijuose Taurės etapuose startavo jau daugiau nei 1000 žmonių.

Lietuvos plento dviračių taurės varžybas organizuoja VšĮ "Dviratai" (Kauno etapas), S-Sportas - (Šiaulių etapas) ir Deividas Vileniškis (daugkartinis Lietuvos veteranų čempionas) - du Vilniaus ir Birštono etapai.

Varžybų pradžiai Birštonas pasirinktas dėl unikalaus kraštovaizdžio ir įdomios trasos. Trasa driekiasi pačiu miesto centru, Panemune, kur atsiveria visas Birštono grožis, palaipsniui paliekant miestą ir vėl grįžtant į pačią miesto širdį. Trasos ilgis siekia 8 kilometrus.

Pagrindinės lenktynės (16 ratų distancija) prasidės 12 val. ir jų apdovanojimai preliminariai įvyks 14.30 val., o mėgėjų lenktynės (8 ratų distancija) prasidės 15.30 - 17.00 val. ir apdovanojimai preliminariai vyks 17.30 val.

Neilga, judri 5 km ilgio trasa Birštono kurorte yra tinkama visiems dviračių mėgėjams. Kiekvienas dalyvis gali pasirinkti trumpą distanciją - 8 ratus (40 km) ar pilną distanciją - 16 ratų (80 km).

"Plento dviračių taurės 2013" varžybų etape Birštone bus asmeninė ir komandinė įskaitos. Lenktynėse metu bus vertinami ir apdovanojami absoliutūs ir savo amžiaus grupių nugalėtojai, Sporto ir Tautos grupių komandos.

Deividas Vileniškis, LSDF vykdomojo komiteto narys, sako, kad organizatoriams džiugu, kad kiekvienais metais plento dviračių masiškumas didėja, tai rodo kasmet kone dvigubai augantis dalyvių skaičius. Tuo pačiu kyla ypač mėgėjų ir veteranų sporto meistriškumas.

Paskutinis varžybų etapas šiais metais vyks Vilniuje. Atskiro starto lenktynėse sportininkai startuoja po vieną, matuojamas laikas ir laimi greičiausiai trasą įveikęs sportininkas. Tai atskira dviračių sporto šaka, kuriai reikia specialaus pasirengimo, be galo įdomi stebėti. Varžybų ilgis vos 15 km, sportininkai trasoje sugaišta apie 20 minučių.

2013 metais planuojami 5 etapai:

1. Birštonas        balandžio 28 d.
2. Kaunas          gegužės  12 d.
3. Vilnius         birželio 02 d.
4. Šiauliai         liepos  28 d.
5. Vilnius (atskiro starto) rugsėjo  14 d.