Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaDienos naujienos

Gaisras krovininiame-keleiviniame laive, plaukusiame iš Vokietijos į Lietuvą, užgesintas

23/04/2013

Taip pat skaitykite

Karališkieji asmenys "prie telefono laukia" Kate kūdikio gimimo Afrikoje, Europoje ir JAV buvo matomas saulės užtemimas Būsto kainos Didžiojoje Britanijoje rugsėjį augo aštuntą mėnesį iš eilės Rusijos aukštieji parlamento rūmai patvirtino "gėjų propagandą" draudžiantį įstatymo projektą
Balandžio 23-iosios naktį DFDS krovinių ir keleivių kelte „VICTORIA SEAWAYS“ kilusio gaisro metu žmonės nenukentėjo.
 
Gaisras kelto pagrindiniame denyje pastebėtas 1:52 val. Lietuvos laiku laivui išplaukus iš  Kylio uosto (Vokietija) Klaipėdos uosto link ir  nutolus nuo Nexo Bornholmo salos apie 22 jūrmyles.
 
Kilus gaisrui kelto priešgaisrinė sistema  aktyvuota nedelsiant, įgulai pavyko greitai sustabdyti ugnies plitimą bei užgesinti gaisrą.
 
Siekiant apsaugoti kelto keleivius, šie buvo paraginti būriuotis laivo evakuacijos zonoje, kad reikalui esant, iš ten jie greitai ir saugiai būtų perkelti į kitus keltus.
 
Prėjus valandai po incidento ir įgulai stabilizavus situaciją, keltas tęsė kelionę Klaipėdos link. Nelaimingo atsitikimo priežastis nėra žinoma. Minėtas „VICTORIA SEAWAYS“ keltas į Lietuvos Klaipėdos uostą įplauks šiandien 13:30 val.
 
Gaisro padaryta žala kroviniams nėra įvertinta, kol laivas nepasiekė Klaipėdos uosto. Gaisras galėjo iš dalies pažeisti tik pagrindiniame automobilių denyje esančius krovinius, nes į kitas laivo zonas ugnis neprasiskverbė.
 
Keltu vyko 301 keleivis, 37 įgulos nariai. Laivu gabenti 48 automobiliai, 2 autobusai bei 160 sunkiasvorių krovinių: priekabų, konteinerių, sunkvežimių ir kt.
 
 
Danų bendrovės DFDS  keltas „VICTORIA SEAWAYS“ – 200 metrų ilgio kombinuotas krovinių ir keleivių keltas pastatytas Italijoje 2009 m. Keltu gali keliauti 600 keleivių. Laivo įgulą sudaro lietuviai, laivas plaukioja su Lietuvos Respublikos vėliava.
 
 Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

 

BNS