Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaDienos naujienos

Penktoji triuškinanti Londono lietuvių regbio klubo pergalė: 63:0!

15/10/2013

Taip pat skaitykite

Sirijos kaime nukritusi raketa užmušė 26 žmones Švedijos Bažnyčiai vadovaus moteris Britų ministras pirmininkas išgyveno balsavimą dėl gėjų santuokų Skaičiuojantys britai pavasarį skatinami keliauti į Lietuvą

Namų rungtynėse traumų praretintas Londono lietuvių regbio klubas „London Lithuanian“ nesunkiai 63:0 (24:0) susitvarkė su „South Woodham Ferrers“ klubu. Komandą užtikrintai į priekį vedė ir tris žeminimus surinko Lietuvos rinktinei besirengiantis Mindaugas Norvaišas.

Jis jau šeštą minutę atrado plyšį varžovų gynyboje ir pelnė pirmuosius taškus. Po dviejų minučių lietuviai vėl atakavo. Augustinas Petronis vienas nubėgo pusę aikštės ir lemiamu momentu, pritraukęs paskutinį gynėją, kamuolį perdavė Evaldui Petraičiui. Šis pelnė žeminimą ir pataikė realizaciją. Po anksti praleistų taškų svečiai šiek tiek susiėmė ir kurį laiką kontroliavo žaidimą. Vis dėl to 20-ą minutę antrąjį savo žeminimą pelnė M. Norvaišas, o 25-ą pasižymėjo Mindaugas Pinigis. E. Petraitis kartą realizavo. Vėliau kėlinyje vyko apylygė kova ir prieš pertrauką rezultatas buvo 24:0.

Antrosios rungtynių pusės pradžioje lietuviams nesisekė greitai nokautuoti varžovo. Taškų reikėjo laukti iki 54-os minutės, kai lemiamą žeminimą pelnė A. Petronis. Po šios rezultatyvios atakos svečiai tiesiog subyrėjo, o lietuviai tuo netruko pasinaudoti. 57-ą minutę pasižymėjo Vytautas Pavilionis. 59-ą preciziškai suveikė vėjeris, kurio smaigalyje atsidūręs Romas Denisas lietuvių komandai pelnė dar penkis taškus. 64-ąją savo antrąjį žeminimą rungtynėse pelnė E. Petraitis. Dar po trijų minučių žemino ir realizaciją pataikė Ričardas Matulis.

Baigiantis rungtynėms paskutinius smūgius „South Woodham Ferrers“ sudavė M.Norvaišas ir Mindaugas Leparskas. Pirmasis iš jų 76-ą minutę sau būdinga jėga prakirto pailsusią gynybą ir į asmeninę sąskaitą įsirašė trečią žeminimą. M. Leparskas jau kitos atakos metu individualiais veiksmai suklaidino keletą gynėjų ir žemino.

Po rungtynių klubo pirmininkas Mantas Steponavičius, kuriam dėl administracinio nesusipratimo teko varžybinius marškinėlius į teisėjo aprangą, neslėpė pasitenkinimo pergale. „Žinodamas, kad mūsų gretose trūko keleto žaidėjų, prieš varžybas truputį baiminausi, tačiau viskas baigėsi labai gerai. Dabar galime užtikrintai ruoštis po dviejų savaičių vyksiančioms rungtynėms, su vienintele kita mūsų lygoje pralaimėjimo nepatyrusia komanda, „Wanstead“. Taip pat labai džiaugiuosi M. Norvaišo žaidimu. Noriu, kad jam būtų užtikrintos kuo geresnės sąlygos rengtis rinktinei.”

 

 Londono lietuvių regbio klubo „London Lithuanian“ informacija