Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaDienos naujienos

Britanijoje netikru pistoletu ginkluotas moksleivis apiplėšė banką

25/09/2013

Taip pat skaitykite

„Omnitel“ 4G LTE tinkle – jau 124 bazinės stotys Jeronimas Milius: "Kas rytą galiu pasakyti, kad gyvenimas yra jėga!" Pasivaikščiojimas po Londoną, ir ne tik... Stalo futbolas ir virtuali realybė

Londonas, rugsėjo 25 d. (AFP-BNS). Didžiojoje Britanijoje vienas paauglys, laikytas "pavyzdingu mokiniu", antradienį prisipažino apiplėšęs banką, grasindamas netikru pistoletu.

15-metis, kurio vardas nebuvo atskleistas dėl teisinių priežasčių, įsiveržė į banko "Barclays" skyrių Anglijos šiaurės vakariniame Liverpulio mieste ir išsinešė 2 000 svarų (8,2 tūkst. litų), sakoma to miesto nepilnamečių teismui pateiktoje informacijoje.

Moksleivio motina kreipėsi į policija, kai po sūnaus lova rado krūvą banknotų pluoštą ir ginklo imitaciją.

Ji verkė, sėdėdama teismo salės gale, kai paauglys, kuris vilkėjo juodą kostiumą ir baltus marškinius, buvo atvestas į kaltinamųjų suolą ir pripažino savo kaltę.

Teisėjas Ianas Lomaxas (Ajanas Lomaksas) pareiškė, kad jam susidarė įspūdis, jog paauglys elgėsi, tarsi žaistų kompiuterinį žaidimą.

"Tai labai rimtas reikalas, - teisėjas sakė susirinkusiems teismo salėje. - Tai ginkluotas apiplėšimas, bet ne daugumai žmonių įprasta prasme."

"Tai keistas, siurrealistiškas atvejis, per kurį jaunuolis elgėsi, tarsi būtų realaus laiko kompiuteriniame veiksmo žaidime", - pažymėjo I.Lomaxas.

Prokurorė Debra Chan (Debra Čan) sakė, kad berniukas įžengė į banką, prisidengęs veidą šaliku, išsitraukė ginklą ir pareiškė kasininkams: "Neiškrėskit jokios kvailystės. Aš ką tik išėjau po penkerių metų kalėjime."

Kasininkai į krepšį įdėjo "banknotų pluošto imitaciją", kuri turėjo išpurkšti dažus ant pinigų, plėšikui išeinant iš pastato, sakė D.Chan.

"Jis norėjo pinigų, nes pavydėjo kitiems žmonėms, turintiems daiktų, kurių jis norėjo", - pridūrė prokurorė.

Teismas buvo informuotas, kad berniukas buvo "pavyzdingas moksleivis" ir kad mokykloje nebuvo žinoma, kad jis blogai elgtųsi.

Advokatė Esther Leach (Ester Lič) sakė, kad paauglys kilęs iš "labai, labai geros šeimos" ir kad jam "fantastiškai gerai sekėsi mokykloje".

Berniukas padarė kaltės pripažinimo pareiškimą dėl dviejų kaltinimų, susijusių su apiplėšimu, taip pat dėl šaunamojo ginklo imitacijos laikymo, siekiant grasinti smurtu. Jis buvo paleistas už užstatą, nustačius papildomų sąlygų.

 

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

www.bns.lt