Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaDomino

Horoskopas Jūsų keturkojui draugui

15/03/2013

Taip pat skaitykite

Parodoje „Namų pasaulis“ šiemet kaip niekad gausu naujienų Budapešte nužudytas vengrų mados kūrėjas Kiraly JAV garsenybė Kim Kardashian susitarė dėl skyrybų su Krisu Humphriesu Vilniuje planuojama įkurti japonišką sodą

Jau tapo įprasta iš horoskopų tikėtis įvairiausių prognozių ir patarimų apie kuriuos mums “kalba” žvaigždės. Tačiau šįkart pateiksime 2013m horoskopą Jūsų keturkojui augintiniui. Juk sakoma, šuo geriausias žmogaus draugas, tad tikimės, jog šios pranašystės leis Jums dar labiau pažinti ir suprasti vienas kitą.
Geras ženklas, kai grįžęs šeimininkas pamato, jog sukramtėte jo septintą porą šlepečių tik nusišypso ir vietoj nuobaudos paskiria Jūsų skaniausią vytintos vištienos kaulą.
Blogas ženklas, kai lauke sutiktas kaimynas katinas kaip įprasta nepasišiaušė, o tik priėjęs Jums meiliai sumurkė į ausį. Būkite atidūs ir greičiau prašykitės namo, nes niekada negalite būti tikras, jog už kampo Jūsų nelaukia visa katinų brigada.

AVINAS
Esate labai užsispyręs! Gavus pylos nuo šeimininkų gebate labai supykti ir kerštaudami pridaryti įvairių šunybių. Pamąstykite, ar visuomet verta rodyti, kokio “kieto” charakterio savininkas esate, nes kaip patys pastebėjote šis Jūsų charakterio bruožas dažnai trukdo bendraujant su dvikojais. 
Nepersivalgykite! Neėskite tiek, kiek mylintis šeiminkas įdėjo į dubenėlį, nes tik tokiu atveju Jūsų grakščios linijos ir toliau malonins Jus bei aplinkinius.

JAUTIS
Pastaruoju metu Jūsų kraujyje verda ypatingos medžioklės aistros. Akivaizdu, jog mylite šeiminkus priklausomai nuo to, kiek Jums leistina patirti medžioklės malonumo. Savo elgesiu leiskite šeiminkams suprasti, jog Jūs ne tik namų puošmena. 
Kadangi tvirtai žinote, ko norite Jūsų skrandis streikuoja ypatingai retai.

DVYNIAI
Niekam nėra paslaptis, jog Jūsų ženklo keturkojai yra labai paklusnūs, mylintys, ištikimi ir nepaprasti sargai. Dėl šių išskirtinių charakterio savybių šeiminkų esate labai mylimas ir vertinamas. 
Jūsų mityba puikiai subalansuota, nors kartais ir tenka pasimėgauti gardumynais.

VĖŽYS
Jūs esate priskiriamas prie aristokratiškų ir į linksmybes linkusių keturkojų, tačiau giliai širdyje esate nepaprastai meilus ir ištikimas. Už rodomą dėmesį gebate išbučiuoti nuo galvos iki kojų. Jūsų šiltos akys sujaudina bet kurį dvikojį. 
Turėkite saiko ėsdami, juk patys puikiai žinote, kad geriausiai jaučiatės nepersiėdę.

LIŪTAS
Jūs esate tikras liūtas. Dievinate, kai Jus glosto, myluoja, šukuoja, tačiau pats savo meilės nešvaistote vėjais. Vasario mėnesį pasistenkite pabūti meilesni šeimininkams ir pamatysite, jog tarpusavio santykiai kardinaliai pagerės.
Prie Jūsų išskirtinio meniu šeimininkai  jau prisitaikė ir perka tik aukščiausios kokybės maistą. Žinoma, kartais tiesiog geriau žinoti, ko norisi.

MERGELĖ
Kaip žinia, Jūs esate nuostabus šuo kovojantis už šeimos narius iki paskutinio atodūsio, tad nenuostabu, jog priešams galite būti net ir labai pavojingas. 
Valgote viską, bet ypatingai didelėmis porcijomis. Patarimas – kartais pabūti kiek alkanam, vien tik todėl, kad parke lakstydamas su draugu nepavargtumėte žaidimui tik prasidėjus.

SVARSTYKLĖS
Jums būdingos visos žmogiškos savybės: mėgstate patinginiauti, mylite šeimos narius, knarkiate miegodami ir būtinai nužvelgiate pro šalį praeinančius visus priešingos giminės atstovus. Esate 100% šeimos šuo, vertinamas už besąlygišką atsidavimą šeimininkams. 
Reikėtų pergalvoti meniu, nes esate labai linkęs į kraštutinumus.

SKORPIONAS
Retas, kuris žino, kad esate lyg tikri skorpionai: mylintys, žavūs ir labai geros širdies. Tačiau užtenka Jus kartą įskaudinti ir sugebate labai skaudžiai įgelti. 
Jums pasisekė –  Jūsų skrandis virškina viską. Tai didžiulis privalumas, tačiau pernelyg nepiktnaudžiaukite ir pasistenkite atsirinkti, ką ėsti, o ką tiesiog atiduoti be priežasties lojančiam ir erzinančiam kaimynui.

ŠAULYS
Esate rimtas, išdidus, tvirto charakterio keturkojis, kurio venomis teka kovotojo kraujas. Tačiau iš tiesų esate meilus ir labai tyros širdies, tad nepabijokite dažniau parodyti švelnumą.
Turite savų mitybos ypatumų ir jų sėkmingai laikotės. Tai tikriausiai ir yra pagrindinė sveiko kailio ir puikios sveikatos paslaptis.

OŽIARAGIS
Dvikojai kalba, jog Jūsų charakteris sunkiai nuspėjamas. Vieną dieną galite nelaimingas gulėti guolyje, o kitą – netverdamas savo kailyje lakstyti po kiemą. Pastebėtina, jog jei mylite – tai darote visa širdimi, jei nekenčiate – taip pat.
Prieš spontaniškai viską ėsdami pagalvokite, jog paskui netektų kankintis, o ir skrandis bus dėkingas.

VANDENIS
Jūs mylite visus ir viską. Kartais atrodo, jog ir eilinį praeivį išbučiuotumėte nuo galvos iki kojų, tad derėtų susimastyti ir savo meilę proporcingai paskirstyti šeimos nariams.
Jūsų skrandis streikuoja nes kaip ir neskirstydami meilę dalijate visiems, taip ir ėdate viską, kas pasimaišo. Vertėtų prieš suėdant neatpažintą “objektą” apmąstyti, kiek nemalonumų jis gali padaryti. 
ŽUVIS
 Esate nuoširdus, geras, protingas ir pasiaukojantis šeimos draugas. Už šeimininkų meilę atsidėkojate su kaupu. Mėgstate nuolat ilsėtis ir nepaprastai dievinate šeimos narių rodomą dėmesį.
Jūsų skrandis beveik kas dieną dainuoja iš laimės, o dėl to, turėtumėte būti dėkingi tik savo mylinčiam šeimininkui.


Meilės, abipusio supratimo ir skanaus ėdalo!