Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaSėkmės istorijos

Interviu su Vitalijumi Cololo

04/04/2013

Taip pat skaitykite

Marius Bausys: „Po 12val. darbo dienos- draugams lengviau mane įkalbėti kartu pasportuoti, nei išlenkti alaus bokalą“ WOMAN IN M.E. PROJEKTAS Martynas Levickis: „Dabar galiu pripažinti, jog tapau darboholiku, ir man tai visai patinka“ „Meškučiai“, kviečiantys pasigrožėti ir paskanauti

Londone, naujojo klubo „Studio 338“ atidaryme, viešėjo žymusis jumoristas, TV laidų vedėjas, režisierius, scenaristas, dainininkas Vitalijus Cololo. Viešnagės metu humoro grandas teigė sužinojęs, kas yra „Victoria secret“, „Primark“ ir „Miss sixty“.

Vitalijau, ar tai tiesa, kad Jūs pirmą kartą atvykote į Londoną?

Taip, tai tiesa. Londone esu pirmą kartą ir esu labai šokiruotas, nes vis dar negaliu patikėti, jog pasiryžau čia atvažiuoti. Pasakysiu sąžiningai, sau buvau pasakęs, kad niekada nevažiuosiu dirbti į užsienį, nes man darbų užtenka ir Lietuvoje.  Aš esu dirbęs Rusijoje, Baltarusijoje, Lenkijoje, nes šias tris kalbas moku puikiai ir galiu jomis vesti renginius.  

Yra sakoma, kad jeigu Mahomedas neateina pas kalną, tai kalnas ateina pas Mahomedą. Kas Jus paskatino čia atvykti?

Nežinau, aš ir pats esu pasimetęs. Sąžiningai pasakius, tai jeigu grupės „Pop Ladies“ merginos ir Kotryna nebūtų pakvietusios, tai niekada ir nebūčiau atvažiavęs. Mums kartu teko labai daug dirbti, koncertuoti, todėl pasitikėjau jomis ir atvažiavau kartu. Suprantu, kad dauguma čia važiuoja dirbti ir užsidirbti, bet ne piniguose laimė. Europoje esu mažai kur buvęs, tačiau Aziją pažįstu puikiai. Esu buvęs Libane, Sirijoje, Tailande, Malaizijoje, visą tą pasaulio pusę žinau puikiai.

Ką Jūs veikėte Malaizijoje?

Prieš penkerius metus Malaizijos džiunglėse beveik mėnesį laiko filmavausi laidoje kartu su Vytautu Kernagiu. Tai buvo nepakartojama gyvenimiška patirtis.

Ar jau spėjote pamatyti Londono miesto džiungles ar tiesiai atvykote dirbti?

Šiandieną mes apsilankėme turbūt pačiame gražiausiame muziejuje- prekybos centre „Westfield“. Dabar jau ir aš žinau kas yra „Miss sixty“, „Victoria secret“ ir „Primark“. Žinot, kas mane labiausiai nustebino Londone? Aš tikėjausi , kad čia labai daug anglų, tačiau klydau, čia jų beveik iš viso.  Žinau, kad Natalija man buvo paruošusi siurprizą, apsilankymą pas karalienę Elizabeth, bet kadangi jos sveikata nekokia ,tai mūsų negalės priimti (juokiasi). Rytoj važiuosime apžiūrėti Londono centro, senamiesčio.

Kaip Jums Londono oras?

O man ir toks oras labai geras, man labai patinka lietus. Vietoj gero oro mes turime gerą kompaniją, o su tokia kompanija niekada nebūna liūdna, tai ir oras manęs negasdina.

Žmonės sako, kad Londonas yra galimybių miestas. Ar norėtumėte pakeisti aplinką ir savo laimę išbandyti čia?

Taip tikrai, Londonas yra galimybių miestas. Jeigu jūs klausiate ar aš galėčiau užsiimti visu tuo čia, ką aš dabar darau Lietuvoje, tai net nežinočiau ką atsakyti. Žinokit dabar jau aš nieko negaliu garantuoti. Dar prieš du mėnesius pažadėjau, kad niekada nevažiuočiau nei į Angliją nei į Airiją, o matote, dabar esu čia. Žinot dėl ko man buvo įdomus Londonas? Aš žinau, kad čia yra labai daug mano pažįstamų ir nemeluosiu, turbūt niekam nesu pasakęs, kad čia atvažiuosiu. Jie mane labai daug kartų kvietė ir aš vis sakydavau: nu baikit, ką jūs šnekat, ne!  Bet dabar gavosi taip, kad aš atvažiavau ir dabar tai yra kaip pirmas toks pasitikrinimas ar pabandymas. Tad gal kada nors ir atvažiuosiu.

Kodėl Jūs esate taip nusistatęs prieš Angliją, Airiją, kas Jus atgrąso nuo šių šalių?

Jeigu sąžiningai nemeluojant pasakyti, tai aš tiesiog nespėčiau. Aš turiu pakankamai daug darbo Lietuvoje. Poryt  8 valandą ryto išskrisiu į Lietuvą ir praktiškai grįžęs Žalgirio arenoje vesiu renginį „Legendos sugrįžta“.

Jūs pirmą kartą atvykote čia, duokite dar vieną šansą Londonui, pirmą kartą visada būna šokas.

Ne, ne šokas. O žinote, kas yra šokas? Šokas yra pragyventi Lietuvoje ir kokią rugpjūčio pirmąją dieną Šanchajuje išeiti iš oro uosto ir valgyti orą. Va čia yra šokas. O čia yra normalus oras, kaip ir Lietuvoje. Jeigu šnekate apie miestą, kuris mane šokiravo- tai yra Šanchajus, o ne Londonas.

Kaip Jūs turėdamas tiek daug veiklos viską spėjate, gal kažką aukojate ar atsisakote?

Viskas normaliai, aš turiu dviratį, tad visur ir spėju (juokiasi). Ko atsisakau savo gyvenime? Sekso, smurto ir išprievartavimo (juokiasi). Jeigu sąžiningai, tai aš neatsisakau nieko ir nieko neaukoju. Man darbas yra malonumas. Niekada negalima skūstis, kad yra daug darbo. Jeigu aš namuose Druskininkuose pabūnu keturias dienas, tai žmona mane jau varo iš namų, nes aš pradedu kraustytis ir proto, man reikia veiklos. Tai ir yra gyvenimo ritmas ir tempas.

Darboholizmas tai irgi yra liga, ar Jūsų žmona susitaiko su šitu tempu?

Aš manau, kad mūsų visų antrosios pusės yra idealios ir jos supranta tai, ką mes darome.

Jūs dažniausiai viską nuleidžiate juokais ar Jums taip pat būdinga pykti?

Aš daug kuo užsiimu. Esu režisierius, humoristas – jumoristas ir scenaristas. Septynerius metus esu dirbęs vaikų dailės galerijos direktoriumi. Iš tiesų, yra labai daug rimtų darbų, kuriuos esu dirbęs, tačiau ten jau kitas Cololo.

Ar tiesa, kad jJūs pagal specialybę esate pradinių klasių mokytojas?

Taip, aš esu pradinukas. Būdamas 16 metų įstojau į institutą ir dvidešimties jau buvau pradinių klasių mokytojas, baigęs rusų mokyklą.

Vitalijau, Jūsų dukra auga, dabar yra madinga savo vaikus leisti mokintis į Londoną, ar Jūs tam neprieštarautumėte?

Taip, mano dukrai jau 12 metų, ji dainuoja džiazą. Aš ją labai saugojau nuo šou verslo, bet taip jau gavosi, kad dabar ji visur dalyvauja. Pas mane buvo toks gyvenimo būdas: aš ėjau ten, kur norėjau, dariau irgi tai, kas man patiko. Dabar yra tiek daug informacijos, kad mano dukra pati pasirinks kur jai mokintis. Ir visai nesvarbu, ar tai bus Amerika, ar Londonas. Jeigu tai bus Londonas, tada aš atvažiuosiu pas dukrą pavalgyti kebabų ir pasysioti į Temzę, nes Pop Ladies minėjo, kad jeigu būdamas Londone tu nepasysiosi į Temzę, tai faktiškai tu būsi nepabuvojęs jame.

Vitalijau, pažadėkite mums, kad Jūs dar čia sugrįšite.

Žinote, ledai jau pralaužti, jeigu pakviesit tai galbūt ir sugrįšiu.  Žinot, nuo kokių žodžių aš norėjau pradėti šį renginį? Nuo to, kad Lietuvos patriotai nėra tie, kurie gyvena Lietuvoje.  Kur kas daugiau patriotizmo turi tie, kurie yra išvykę iš Lietuvos.

Mes Jūs mylime, visuomet laukiame Jūsų sugrįžtančio, nes Jūs sugebate atnešti tą džiaugsmą ir gerą nuotaiką mums.

Žinokite, Jūsų ta meilė yra nuoširdesnė. Gal skamba negražiai, bet taip jau yra. Be abejo, aš dar nemačiau susirinkusios publikos klube, dar viskas priešaky, bet manau, kad Lietuvoje daug daugiau piktesnių žmonių nei čia. 

Ačiū Jums, Vitalijau, už malonų pokalbį ir sėkmės Jums darbuose.

 

Interviu vedė Margarita Skvarčienė

Interviu parengė Deimantė Uleckaitė