Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaAzija

Iranas "nė per nago juodymą" neatsisakys savo branduolinių teisių, sako Rowhani

10/09/2013

Taip pat skaitykite

Pakistane vyksta demokratijos raidai svarbūs, bet smurto temdomi rinkimai Damaske jaučiamas palengvėjimas ir viltis dėl JAV ir Rusijos susitarimo Pamiršus pažadinti- viešbučiui bauda £4000 Būsto kainos didžiausiuose Kinijos miestuose rugpjūtį pakilo aukščiausiai šiais metais

Teheranas, rugsėjo 10 d. (AFP-BNS). Iranas "nė per nago juodymą" neatsisakys savo teisių į branduolinę programą, antradienį kalbėdamas dvasininkams pareiškė naujasis šalies prezidentas Hassanas Rowhani (Hassanas Rouhanis).

"Mūsų vyriausybė nė per nago juodymą neatsisakys savo absoliučių teisių" į branduolinę programą, sakė H.Rowhani, kurį citavo naujienų agentūra "Mehr".

Jo komentarai buvo išsakyti prieš Niujorke vėliau įvyksiantį Irano užsienio reikalų ministro Mohammado Javado Zarifo (Mohamado Džavado Zarifo) ir Europos Sąjungos (ES) užsienio politikos vadovės Catherine Ashton (Ketrin Ašton) susitikimą, kuriame bus tariamasi apie galimybes atnaujinti derybas dėl ginčijamos šiitiškos respublikos branduolinės programos.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS

EuropaPasaulis