MuzikantaiMuzikantai

PradžiaAzija

Iranas "nė per nago juodymą" neatsisakys savo branduolinių teisių, sako Rowhani

10/09/2013

Taip pat skaitykite

Tailande politinis smurtas pareikalavo dviejų gyvybių, dar 45 žmonės sužeisti Egipto laikinoji administracija inicijuoja tyrimą dėl smurto Kaire Nardytoją įtraukė motorinės valties propeleris Nepale sudužus lėktuvui žuvo pilotas ir turistas iš Kinijos

Teheranas, rugsėjo 10 d. (AFP-BNS). Iranas "nė per nago juodymą" neatsisakys savo teisių į branduolinę programą, antradienį kalbėdamas dvasininkams pareiškė naujasis šalies prezidentas Hassanas Rowhani (Hassanas Rouhanis).

"Mūsų vyriausybė nė per nago juodymą neatsisakys savo absoliučių teisių" į branduolinę programą, sakė H.Rowhani, kurį citavo naujienų agentūra "Mehr".

Jo komentarai buvo išsakyti prieš Niujorke vėliau įvyksiantį Irano užsienio reikalų ministro Mohammado Javado Zarifo (Mohamado Džavado Zarifo) ir Europos Sąjungos (ES) užsienio politikos vadovės Catherine Ashton (Ketrin Ašton) susitikimą, kuriame bus tariamasi apie galimybes atnaujinti derybas dėl ginčijamos šiitiškos respublikos branduolinės programos.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS

EuropaPasaulis