Muzikantai

PradžiaĮvairenybės

Ispanijos tenoras Domingo tikisi pasijusti "daug geriau" po gydymo

11/07/2013

Taip pat skaitykite

AAA Baltic Service Company: apmokestinamų laikmenų ir įrenginių su įrašymo funkcija sąrašą kiekviena ES valstybė gali pasitvirtinti pati Garsenybės renkasi Jeruzalėje švęsti Izraelio prezidento Pereso 90-ojo gimtadienio Oro uoste asistentas Jus palydės iki pat vartų, tačiau lagaminų neneš Šokiruojanti metamfetamino žala žmogaus organizmui

Madridas, liepos 11 d. (AFP-BNS). Ispanijos operos žvaigždė Placido Domingo (Plasidas Domingas) trečiadienį išreiškė viltį, kad "greitai jausis daug geriau" po gydymų procedūrų dėl užsikimšusios kraujagyslės jo viename plautyje, dėl kurios dainininkas buvo priverstas atšaukti kelis koncertus Madride.

"Greitai jausiuosi daug geriau. Dėkoju jums iš širdies gelmių", - jis parašė savo gerbėjams socialiniame tinkle "Facebook".

72 metų tenoras pirmadienį buvo paguldytas į vieną ligoninę Ispanijos sostinėje.

"Jis sėkmingai gydomas dėl plaučių embolijos" - būklės, kuri išsivysto užsikimšus kuriai nors plaučių arterijai, tikintis, kad P.Domingas visiškai pasveiks, sakoma jo agentės Jungtinėse Valstijose Nancy Seltzer (Nensi Selcer) pranešime.

Pasak jos, emboliją sukėlė giliųjų venų trombozė, kai giliosiose venose, dažniausiai kojų, susidaro kraujo krešuliai.

"Jis bus priverstas ilsėtis 3-4 savaites", - pridūrė N.Seltzer.

"Grammy" apdovanojimą pelnęs dainininkas turėjo atšaukti penkis savo pasirodymus kompozitoriaus Danielio Catano (Danielio Katano) operoje "Laiškanešys" (Il Postino), kuri turėjo būti pradėta rodyti Madrid karališkajame teatre nuo liepos 17 dienos.

Madride gimęs P.Domingo vaikystėje išvyko gyventi į Meksiką su savo tėvais, kurie vadovavo bendrovei, rengdavusiai tradicinės ispaniškos operetės sarsuelos vaidinimus.

Jo repertuaras apima 140 scenos vaidmenų - daugiau nei bet kurio kito garsaus tenoro per operos istoriją.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS