MuzikantaiEuroplius - tai aktualios naujienos verslui ir kiekvienam lietuviui

PradžiaKrepšinis

J.C.Navarro – rezultatyviausias visų laikų „Regal Barcelona“ žaidėjas

18/03/2013

Taip pat skaitykite

"Lietuvos krepšinis tapo per daug komandinis, mums trūksta lyderių" - įsitikinęs treneris Arvydas Gronskis Du lietuviai prie Ispanijos vyrų krepšinio klubo pergalės kontroliniame mače prisidėjo 10 taškų Ado Juškevičiaus indėlis į Vokietijos krepšinio klubo pergalę kontroliniame mače - dvidešimt taškų FIBA klasifikacijoje Lietuvos nacionalinė moterų krepšinio rinktinė liko penkiolikta

 Barselonos „Regal Barcelona“ komandos simboliu esantis Juanas Carlosas Navarro po sekmadienio Ispanijos krepšinio lygos rungtynių įsirašė savo pavardę į rekordų knygą.

Rungtynėse su Saragosos CAI ispanas pelnė 28 taškus ir to pakako, kad jis taptų rezultatyviausiu visų laikų „Regal Barcelona“ žaidėju.

Gynėjo sąskaitoje šiuo metu yra 7035 taškai. J.C.Navarro už savo nugaros paliko 1979–1995 metais Barselonos marškinėlius vilkėjusį Juaną Antonio San Epifanio, kurio sąskaitoje – 7029 taškai.

Tuo tarpu tarp rezultatyviausių visų laikų Ispanijos lygos krepšininkų J.C.Navarro yra aštuntas. Jam reikia pelnyti dar 352 taškus, kad aplenktų Velimirą Perasovičių.

Lietuviškų šaknų turintis Joe Arlauckas su 7549 taškais yra šeštas. Rezultatyviausias yra Alberto Herrerosas, įmetęs 9759 taškus.