Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaPasaulis

Janis Joplin po mirties gavo žvaigždę Holivudo šlovės alėjoje

05/11/2013

Taip pat skaitykite

Obama teigia nusivylęs dėl Rusijos sprendimo suteikti prieglobstį Snowdenui Vatikanas paskelbė pirmąją bendrą buvusio ir dabartinio popiežiaus encikliką Buenos Airėse per traukinio avariją sužeisti mažiausiai 99 žmonės Popiežius sušaukė aštuonių kardinolų tarybą pasitarti dėl Bažnyčios reformų

Los Andželas, Kalifornija, lapkričio 5 d. (AFP-BNS). Legendinė dainininkė Janis Joplin (Dženis Džoplin) pirmadienį buvo pagerbta žvaigžde garsiojoje Holivudo šlovės alėjoje - praėjus daugiau kaip keturiems dešimtmečiams po mirties dėl narkotikų perdozavimo.

Gergždžiančio balso dainininkė Šlovės alėjoje buvo įamžinta per ceremoniją, kurioje dalyvavo jos brolis Michaelas (Maiklas) ir sesuo Laura (Lora).

Kantri muzikos dainininkas Krisas Kristoffersonas (Krisas Kristofersonas) atliko jos hitą "Me and Bobby McGee".

"Janis Joplin yra legendinė figūra ir jos dainas visuomet prisimins jos gerbėjai visame pasaulyje", - sakė Ana Martinez (Ana Martines) iš Holivudo prekybos rūmų, kurie prižiūri garsųjį Los Andželo šaligatvį, kasmet pritraukiantį milijonus turistų.

7-ojo dešimtmečio roko dainininkei šiemet būtų sukakę 70. Ji mirė 1970 metų spalį, būdama 27-erių.

J.Joplin buvo skirta 2 510-oji žvaigždė.

Tarp garsiausių jos dainų yra "Down on Me", "Summertime", "Cry Baby" ir "Mercedes Benz". Tačiau didžiausias jos hitas yra "Me and Bobby McGee", parašytas K.Kristoffersono.

Ironiška, kad ši daina - iš dalies baladė, iš dalies energingas roko himnas - į pirmąsias populiariausiųjų sąrašų vietas Jungtinėse Valstijose iškilo tik 1971-aisiais - metai po J.Joplin mirties.

K.Kristoffersonas pirmadienį per ceremoniją prie Muzikantų instituto atliko akustinę dainos versiją.

J.Joplin, kuri per savo trumpą karjerą įrašė keturis studijinius albumus, taip pat surengė legendinį pasirodymą per 1969 metų Vudstoko festivalį. Į Rokenrolo šlovės muziejų ji buvo priimta 1995-aisiais.

 

BNS informacija

Nuotrauka: hiphappy.me