Muzikantai

PradžiaPikantiškos naujienos

Japonijoje moteris surišo save, kad nereikėtų eiti į darbą

23/08/2013

Taip pat skaitykite

Olandų policija nusikaltėliams gaudyti nori pasitelkti graužikus Popiežius teigia negalintis kaltinti kunigų gėjų Japonijos policija išardė apkūnių prostitučių tinklą JAV paslapčių viešintojui Snowdenui skirtas apdovanojimas "už principingumą žvalgyboje"

Tokijas, rugpjūčio 23 d. (AFP-BNS). Viena jauna Tokijo verslininkė surišo save namuose, nes nenorėjo eiti į darbą, penktadienį pranešė Japonijos žiniasklaida.

Apie 20 metų moteris pirmadienį buvo rasta virvėmis ir diržais surištomis rankomis bei kojomis savo bute sostinės vakariniame rajone, rašo dienraštis "Sankei Shimbun".

Buto savininkas rado savo nuomininkę netekusią sąmonės, bet šiaip nenukentėjusią, nurodė laikraštis, pridūręs, kad savininkas iškvietė policiją ir greitąją pagalbą, baimindamasis, jog moteris galėjo tapti smurtinio apiplėšimo auka.

Tačiau detektyvams kilo įtarimų dėl jaunosios nuomininkės pasakojimo, kai jie nerado jokių įrodymų, kad buvo įsilaužta į tą butą.

Per apklausą verslininkė galiausiai prisipažino, kad jokie kiti asmenys su šiuo incidentu nesusiję.

"Nenorėjau eiti į darbą, todėl padariau tai, kad pateisinčiau savo neatvykimą nepranešus iš anksto", - jos parodymus citavo "Sankei Shimbun".

Policija, kuri atsisakė patvirtinti šį pranešimą, kai su ja susisiekė naujienų agentūra AFP, pareiškė merginai įspėjimą, tačiau nusprendė nepateikti kaltinimų.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS

Tokias Tokijo verslininkė Sankei Shimbun