Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaDienos naujienos

JAV evakuoja mažiau svarbius darbuotojus iš ambasados Libane

07/09/2013

Taip pat skaitykite

Ar reikalinga Europos Sąjungos piliečiams, gyvenantiems Anglijoje, Rezidento Kortelė? Didesnes 2012 metų paskutiniųjų mėnesių išlaidas lėmė objektyvūs veiksniai Niujorko merui atsiųstas įtariamas užnuodytas laiškas Konservatoriai ėmėsi pertvarkos Didžiosios Britanijos Socialinės rūpybos sitemoje

Beirutas, rugsėjo 6 d. (AFP-BNS). Jungtinių Valstijų ambasada Beirute evakuoja mažiau svarbius atstovybės darbuotojus ir jų šeimų narius iš Libano dėl "grėsmės JAV misijos pastatams ir personalui".

"2013 metų rugsėjo 6 dieną Valstybės departamentas iš ambasados Beirute atšaukė mažiau svarbų personalą ir (darbuotojų) šeimų narius dėl grėsmės JAVmisijos pastatams ir personalui", - sakoma ambasados svetainėje paskelbtame pranešime.

Apie konkrečias grėsmes ir atšauktų žmonių skaičių informacijos nėra.

Sprendimas evakuoti diplomatinį personalą iš Beiruto priimtas, JAV prezidentui Barackui Obamui (Barakui Obamai) raginant JAV Kongresą pritarti kariniam smūgiui Sirijai, šitaip atsakant į įtariamą cheminių ginklų panaudojimą rugpjūčio 21 dieną, dėl kurio Vašingtonas kaltina Damasko režimą.

Galimi kariniai smūgiai gali sulaukti aido iš regiono, ir iš Libano šiitų judėjimo "Hizbollah", kuris yra artimas Sirijos prezidento Basharo al Assado (Bašaro Asado) sąjungininkas.

JAVvalstybės departamentas jau perspėjo amerikiečius vengti kelionių į Libaną ir rekomendavo šioje šalyje esantiems tėvynainiams planuoti išvykimą.

Sirijos konfliktas vis labiau juntamas Libane, kuris priėmė daugiau kaip 700 tūkst. nuo smurto pabėgusių Sirijos gyventojų.

Sirijos parlamentas ragina JAV Kongresą nepritarti kariniams smūgiams (papildytas)

papildytas pranešimas

Damaskas, rugsėjo 6 d. (AFP-BNS). Sirijos parlamento vadovas paragino JAV Kongresą nepritarti kariniams veiksmams prieš Damasko režimą, penktadienį pranešė valstybinė naujienų agentūra SANA.

"Jūs turite galią nukreipti Jungtines Valstijas nuo karo kelio į diplomatijos kelią, ir mes raginame jus nesiimti neapgalvotų priemonių", - pranešime buvo cituojamas parlamento pirmininkas Jihadas al Lahhamas (Džihadas Lahamas).

Šis pranešimas turėtų būti išsiųstas visiems Kongreso nariams prieš tai, kai jie turės balsuoti dėl JAV prezidento Baracko Obamos (Barako Obamos) prašymo leisti panaudoti karinę jėgą prieš Siriją.

B.Obama ragina paremti riboto masto karinius smūgius Sirijai po įtariamos zarino atakos Damasko priemiestyje rugpjūčio 21 dieną, kurią, pasak Vašingtono, įvykdė Sirijos režimas. Damaskas šiuos kaltinimus neigia.

"Bet kokia karinė intervencija bus neteisėta, nes Sirija yra suvereni valstybė ir nekelia pavojaus Jungtinėms Valstijoms, o (JT) Saugumo Taryba neduos leidimo jokiam (kariniam) smūgiui", - nurodė J.Lahhamas.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Sirija