Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaAmerika

JAV gali sumažinti armiją dar 15 proc., sako Hagelis

01/08/2013

Taip pat skaitykite

JAV karys prisipažins dėl afganų žudymo, kad išvengtų mirties bausmės Kolumbijoje sudužus kokamedžių plantaciją naikinusiam lėktuvui žuvo amerikietis pilotas Snowdenas dar neatsakė į pasiūlymą suteikti prieglobstį, sako Venesuela Pirmojoje užsienio kelionėje popiežius lankysis Brazilijos lūšnyne, susitiks su kaliniais

Vašingtonas, rugpjūčio 1 d. (AFP-BNS). JAV armija gali būti sumažinta dar 15 proc., sumažinant ir aktyvios tarnybos karių, ir rezervininkų skaičių, trečiadienį sakė gynybos sekretorius Chuckas Hagelis (Čakas Heigelis).

Pasak jo, apžvalga parodė, kad prioritetines misijas būtų galima valdyti turint 420-450 tūkst. aktyvios tarnybos karių. Šiuo metu po sumažinimo numatoma turėti 490 tūkst. karių.

Pentagone pateikdamas reporteriams tyrimo rezultatus, Ch.Hagelis sakė, kad papildomi apkarpymai padėtų jam sutaupyti 150 mlrd. dolerių - tokiu metu, kai biudžetai yra labai griežti.

Tačiau gynybos sekretorius perspėjo, kad net su papildomu karių skaičiaus 15 proc. sumažinimu Pentagonas negalės įgyvendinti negailestingų išlaidų apkarpymų, kurie jam buvo primesti pagal vadinamąjį sekvestravimą.

Šis drakoniškas finansavimo mažinimo paketas yra Kongreso nesugebėjimo susitarti dėl biudžeto rezultatas ir privertė Gynybos departamentą išleisti atostogų tūkstančius civilių darbuotojų.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS