Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaAmerika

JAV gali sumažinti armiją dar 15 proc., sako Hagelis

01/08/2013

Taip pat skaitykite

JAV Atstovų Rūmai atrėmė pastangas sumažinti finansavimą slaptoms šnipinėjimo programoms JAV sekmadienį uždarys savo ambasadas dėl grėsmės saugumui Bolivijos prezidentas Moralesas atvyko į Vieną, tačiau jo lėktuve nebuvo Snowdeno JAV paslapčių viešintojo Snowdeno atskleista informacija byloja apie CŽV plėtrą

Vašingtonas, rugpjūčio 1 d. (AFP-BNS). JAV armija gali būti sumažinta dar 15 proc., sumažinant ir aktyvios tarnybos karių, ir rezervininkų skaičių, trečiadienį sakė gynybos sekretorius Chuckas Hagelis (Čakas Heigelis).

Pasak jo, apžvalga parodė, kad prioritetines misijas būtų galima valdyti turint 420-450 tūkst. aktyvios tarnybos karių. Šiuo metu po sumažinimo numatoma turėti 490 tūkst. karių.

Pentagone pateikdamas reporteriams tyrimo rezultatus, Ch.Hagelis sakė, kad papildomi apkarpymai padėtų jam sutaupyti 150 mlrd. dolerių - tokiu metu, kai biudžetai yra labai griežti.

Tačiau gynybos sekretorius perspėjo, kad net su papildomu karių skaičiaus 15 proc. sumažinimu Pentagonas negalės įgyvendinti negailestingų išlaidų apkarpymų, kurie jam buvo primesti pagal vadinamąjį sekvestravimą.

Šis drakoniškas finansavimo mažinimo paketas yra Kongreso nesugebėjimo susitarti dėl biudžeto rezultatas ir privertė Gynybos departamentą išleisti atostogų tūkstančius civilių darbuotojų.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS