Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaAmerika

JAV sugriuvus krantinės baro terasai apie 100 žmonių įkrito į vandenį

14/06/2013

Taip pat skaitykite

JAV valdžia nuo metų pradžios uždarė septyniolika bankų JAV paslapčių viešintojo Snowdeno atskleista informacija byloja apie CŽV plėtrą Amerikietis, tikėjęsis nuvaryti kamuolį į Braziliją, žuvo partrenktas automobilio Šiek tiek teorijos. JAV

Majamis, Florida, birželio 14 d. (AP-BNS). Vieno populiaraus Majamio krantinėje įsikūrusio baro, kuriame transliuojamos sporto rungtynės, sausakimša atvira terasa sugriuvo, kai lankytojai stebėjo Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) finalinį mačą, o dešimtys žmonių įkrito į negilų vandenį Biskeino įlankoje.

Majamio-Deido priešgaisrinės tarnybos vadas Davidas Downey (Deividas Daunis) sakė, kad per ketvirtadienio vakarą įvykusį incidentą buvo sužeisti 24 žmonės, iš jų du - sunkiai.

Pareigūnai nurodė, kad terasa bare "Shucker's" neatlaikė, kai ant jos susirinko apie 100 žmonių.

Kilus sumaiščiai, baro lankytojai ir gelbėtojai traukė žmones iš vandens. D.Downey nurodė, kad gelbėtojai baigė paieškas ir kad nebuvo pasigesta nei vieno žmogaus.

42 metų Martinas Torresas (Martinas Toresas) sakė išgirdęs į sprogimą panašų garsą ir pagalvojo, kad į terasą rėžėsi koks nors laivas. Pažvelgęs iš restorano, jis pamatė žmones, žiūrinčius į jį iš vandens, ir kitus, pradėjusius juos traukti ant krantinės. .

"Tai sukrėtė, - pasakojo vyras. - Tuomet viskas pratrūko. Žmonės klykė. Niekas nieko nežinojo. Žmonės lipo (iš vandens) kiaurai permirkę. Jie verkė. Kurį laiką niekas nežinojo, kas dedasi."

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS