Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaŠventės

Joninių foto projektas

03/07/2013

Taip pat skaitykite

Balandžio 29d. - tarptautinė šokio diena „Tautiška giesmė“ aplink pasaulį Sekminės Lietuvių sodyboje 2013 Klaipėdos gimtadienio šventėje bus apdovanojami kultūrai nusipelnę miestiečiai

Keliaudama vasaros dangumi vis aukščiau kyla saulė, o žmones džiugina vis tirštesnė laukų žaluma, vis ryškesniais gėlių žiedais mirguliuojančios pievos. Atėjus trumpiausiai metų nakčiai, yra švenčiama pati gražiausia iš visų gamtos švenčių – Joninės (Rasos).

Šia proga foto klubo (Photo Club London) nariai  susibūrė bendram Joniniu projektui. Tokio pobūdžio foto projektas Londone buvo organizuojamas pirma kartą.  Įgyvendinant šį projektą buvo stengtasi perteikti Joninių  tradicijas bei  tautiškumą. Fotografavimas  vyko vėjuotą birželio 22 dieną, viename Rytų Londono parkų. Prie šio bendro projekto komandos prisidėjo ir vizažistės, kurios su malonumu papuošė modelius.

Tikimės, kad tai ne paskutinis bendras Photo Club London projektas ir kad mūsų akis džiugins dar ne vienas nuostabus kadras. Tad skubame pasidalinti jo rezultatais. 

 

Projekto komanda:

Gintarė Marcipukaitė – Ambery Photography

Daura Alytienė – Daura Photo

Jurgita Grimalauskaite-Gyliene – Gyles Photoart

Giedrė Šiušienė – Gi Si Photography

Justina Čereškaitė – Just Tina Photography

Dovilė Visockienė – Dovi Photography

Margarita Skvarčienė – Mimage Photos